| Antrax a întrebat:

Destule motive pentru care e mai misto sa fii fatabatting eyelashes

-pentru ca in creierul nostru este loc si pentru altceva decat sex
-pentru ca putem sa ne aratam fricoase fara s rada nimeni de noi
-pentru ca vara ne putem imbraca in haine stramte si mulate fara sa se spuna despre noi k suntem gay…
-pentru ca baietii sunt atat de usor de "citit"
-pentru ca putem s ascultam muzica siropoasa fara s rada nimeni de noi
-pentru ca avem si altceva de vorbit in afara de fotbal si masini
-pentru ca nu trebuie sa facem noi primul pas
-pentru ca nu o sa avem chelie cand o sa imbatranim
-pentru ca putem sa purtam parul lung fara sa se ia profii de noi
-pentru ca nu ne ia nimeni peste picior daca ne aratam sentimentele pe fata
-pentru ca e mult mai simplu sa dezbraci un baiat dulce de boxeri decat sa deschizi sutienul unei fete
-pentru ca baietii cad mereu in plasa cand facem pe neajutoratele
-pentru ca femeile traiesc mai mult decat barbatii
-pentru ca o data pe luna avem o scuza sa nu participam la ora de sport
-pentru ca o gramada de songuri de texte sunt declaratii de dragoste pentru fete
-pentru ca putem sa mergem de strada tinandune de mana cu cea mai buna prietenafara ca oamenii sa se uite ciudat la noi
-pentru ca un suras dulce si un fluturat de gene putem deschide fara probleme orice usa din lumea barbatilor
-pentru ca datorita fardurilor putem arata in orice zi altfel
-pentru ca nu trebuie s parem intotdeauna cool
-pentru ca nu se vede imediat cand suntem excitate
-pentru ca putem face 3 chestii deodata: sa vb la tel, teme si sa ne uitam la tv
-pentru ca noi putem si fara viagra

Răspuns Câştigător
| Ianaaable a răspuns:

Concluzie: fetele rulzzztongue laughing))

15 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Fainnn chiar asa ehee hee

| Casiana a răspuns:

Mark Tawin fiind intrebat cum ar fi lumea fara femei a raspuns:"Plina de barbati mereu fericiti, si apoi cu din ce in ce mai putini barbatii"... Femeile sunt indispensabile!happy...

| Casiana a răspuns:

Fetelor, Luchass ne-a cam jignit, ai si tu dreptate in ceea ce zici acolo, dar cam urat felul de prezentarecrying!

| Nastia a răspuns:

Ptr k suntem mai sensibile.
pentru ca putem sa ajungem unde vrem.
pentru ca nu ne e frica sa mergem la doctor.
pentru ca suntem sexul frumos.
pentru ca nastem.
pentru ca suntem romantice.
pentru ca suntem "noi".

| mariutza a răspuns:

Dap..ai dreptate :* bv

| lolly_3072 a răspuns:

Cool. go girls!

| Antrax explică:

@luchass crezi ca nu avem tupeu? Numa nu vrem sa ne suspende.

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Sunt de acord! asa este... sau asa ar trebui sa fie. In unele cazuri eu mai cunosc si baieti care sun asa. Se vede ca sunt pe cale de disparitie! saracii de ei!
Ciao Baw! Hai ca inca suntem cele mai tari! Pe locul 1 din 2! Yah!

| MissCamelia a răspuns:

Sunt total de acord cu tine.si mie-mi place sa fiu fata

| aumih16 a răspuns:

Fereasca dumnezeu de vreun razboi al sexelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr ca aveti parte de cea mai grea operatie daca vrea cineva sa va scoata penisul din cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))
interesant
da. mi add la stejar_andrey sa vb mai multe
imi place cum gandesti :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. da voi trebuie sa nasteti, sa gatiti, sa spalati si sa ne serviti la masa.sa ne suportati cand ne imbatam si ne e rau, ca sa nu spun cei mai rau, ca altfel nu va iubim si va l; asam singure. iar voi nu puteti fiindca singuratatea va omoara sau va duce la depresie. uite mie-mi place cand santeti deasupra...noastra.da noi cum santem ca doar ne iubiti nu? sau doar ne faceti sa credem si in realitate va folositi de noi? lasa ca stiu eu cum e. daca stau zice cas curva. daca fug zice cas proasta. ia mai bine sa ma impiedec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce mereu amintești de avantaje?
Hai să-ți spun avantajele unui bărbat (pot fi considerate direct dezavantajele unei femei):
- nu iti schimbi numele de familie
- garajul este tot al tau
- nu trebuie sa iti faci griji in privinta nuntii, se vor ocupa ea si cu mama ei de tot
- poti purta fara probleme tricouri transparente
- nu te bosumfli daca nimeni nu iti remarca noua tunsoare
- lumea nu se holbeaza la pieptul tau atunci cand iti vorbeste
- nu esti labil sentimental
- convorbirile telefonice nu depasesc 30 de secunde
- iti poti deschide singur orice conserva
- poti sa iti vanezi singur mancarea
- lenjeria ta intima e intotdeauna mai ieftina decat ai ei
- daca ai 34 de ani si esti singur, nimeni nu remarca
- nu trebuie sa te razi mai jos de gat
- esti liber sa iti lasi mustata
- poti face copii zilnic, nu trebuie sa astepti peste 9 luni
- nu petrecem 2 ore pe zi pentru ingrijire
- nu ne comportam ca niste animale 3-4 zile pe luna
- nu ne facem griji ca ramanem bortosi dupa o partida de sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casiana, apăi vezi și tu... și noi am fost jigniți. Consideră că doar v-am întors-o cu aceeași monedă. happy
Îmi place că m-ați umplut de "nefolositor" și "stupid". Chiar n-ați băgat la cap că astea nu scad puncte? Dacă aveți tupeu, luați-vă de mine în cuvinte, nu în clicăieli.