| AirănMeidăn a întrebat:

doar eu cred ca SatanGirl666 aia (acum o cheama emy666withlove sau ceva de genul) e Dante?

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Blasfemie la adresa familiei lu Satan.

| AirănMeidăn explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

esti un izvor de intelepciune

| Croampa a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Minti, acum chiar minti! rolling on the floor

39 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu-i dante.

| T0T a răspuns:

Nu...Dar și tu pari Dante, chiar și eu...Stai. Toți părem Dante! În ce lume trăim!?

| AirănMeidăn explică (pentru T0T):

lasa ca parca vad in 2-3 zile, "buna tovarasi, am revenit, v-a fost dor de mine?smug" si iarasi incepe cu oracolele

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Mie îmi plăceau oracolele lui deci să sperăm în continuare...Sau poate ne uimești tu cu un oracol... Știi cum se spune, fiecare dintre noi are un Dante în interior.

| AirănMeidăn explică (pentru T0T):

Dante-le din mine nu vrea sa iasa la iveala, e "sfios", cum ar zice si el cu accentul lui de moldovean
Dante oricum era marca de mancare de catei ieftina de la kaufland

| AirănMeidăn explică (pentru T0T):

deci cum a fost sa flirtezi cu Dante atata timp?

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Dacă ți s-a părut ăsta flirt laughing N-am flirtrat și chiar dacă știam că e dante(deși cum am spus cam toți părem dante...) o duceam tot așa, for fun.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu e dante, ca pana acum se lamenta si plangea ca o m@iere ce e.E mult mai barbat ca dante.

| Geanin a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Cred ca ai dreptate! sad
As fi vrut eu sa fie Dante!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Geanin):

Si eu voiam sa fie el, nu am de cine sa imi mai bat joc sad

| Geanin a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Asa gandesc si eu...
Parca de cand a plecat, nu mai am pe cine sa amarasc. sad

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Geanin):

A mai ramas unul, dar nu dau mereu de el sad

| Geanin a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Cine?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Geanin):

Blytzlike

| Geanin a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Mor, tu gandesti ca mine?

Sorry, Blytz, dar in ultima vreme parca semeni din ce in ce mai mult cu Dante!

| AirănMeidăn explică (pentru FABULOSUL6000):

e cancer si blytz ala

| Croampa a răspuns:

N-are cum.
Emy aceie' ii ciudata rau, nu poate fi Dante.

| Geanin a răspuns:

Ma uimesti pe zi ce trece, Airan...
Si eu gandeam asa cateva zile.

Răspuns utilizator avertizat
| nlko a răspuns:

Am si eu o mica nelamurire...
Cine e Dante?

| Unicornaş a răspuns (pentru nlko):

Un tip care cred ca a fost suspendat. Si de atunci numai chestii de genu vad, peste tot. Dante e un fel de vedeta acum laughing big grin

| Hitler666MD a răspuns:

Da chiar sunt Dante, fiindca imi place nuttela asa-i smug?

| AirănMeidăn explică (pentru Hitler666MD):

se vede ca-ti place "nuttela"
la cata ai mancat la viata ta, ii gresesti numele
bine ca n-ai scris ca/cat in loc de nutella. dar stai, atunci aveai dreptate cu faptul ca iti place

| Hitler666MD a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Aa bine nutella asa e corect smug

| AirănMeidăn explică (pentru Hitler666MD):

alta replica n-ai? pui pozele cu tampenia aia de haters gonna hate de fiecare data cand nu mai stii ce sa zici
semeni al naibii de bine cu Dante cu emoticonul ala canceros, apropo

| Hitler666MD a răspuns (pentru AirănMeidăn):

De ce sa mai zic ceva cand nu mai are rost laughing

| AirănMeidăn explică (pentru Hitler666MD):

nu stiu, poate pentru ca ai ceva de spus? dar normal ca atunci cand nu mai ai idei faci pe martirul/a si incepi cu fazele alea gen "cel destept cedeaza primul!"

| Hitler666MD a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Pai ce pot sa fac altceva esti prea inteligenta pentru mine, sorry nu-s asa de superioara
PS : http://catholic20something.files.wordpress.com/2012/03/hatersgonnahate.jpg

| AirănMeidăn explică (pentru Hitler666MD):

rolling on the floornu folosesc emoticoane de genul, dar acum chiar nu m-am putut abtine, dante

| Hitler666MD a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Salut kiss

| LePotato a răspuns (pentru Hitler666MD):

Ai un tab in rusa, hopaaaa

| Unicornaş a răspuns:

Nu cred ca il cunosc pe Dante. Era un tip numit Kaden, cu ala ce s-a intamplat? puppy dog eyes

| RainmakerX a răspuns (pentru Unicornaş):

Eu eram rolling on the floor

| Unicornaş a răspuns (pentru RainmakerX):

Ioi rolling on the floor)))) Prefate ca nu ai vazut nimic. laughing)) :* Ma simt asa naspa x.x

| RainmakerX a răspuns (pentru Unicornaş):

smug

| Unicornaş a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu ma privi asa! :')