| AirănMeidăn a întrebat:

ia uitati ce screenshot am primit eu de la SatanGirl666 in timp ce imi spunea ca nu e Dante
http://i.imgur.com/e0CBBmj.png

22 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

laughing Ai intuiție bună, eu nu am văzut că era de ieri la ignore...

| AirănMeidăn explică (pentru T0T):

probabil voia sa-i arate lui blytz ca am zis ca e cancer sau ceva si a incarcat poza, dupa care a dat copy paste la link-ul ala din greseala

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Păi îți dai seama că dacă e chiar Dante, acum chiar are motive să nu mai intre pe TPU laughing

| AirănMeidăn explică (pentru T0T):

mai ales de la intrebarea aia cu "ce culoare va faceti unghiile de obicei?" in care zicea ca el se da cu oja neagra...

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Dar cum ți-ai dat seama că avea greșeli de scriere dar așa nu prea părea.

| AirănMeidăn explică (pentru T0T):

in primul rand dupa emoticoane
in al doilea rand, nu stiu, pur si simplu felul in care "redacta" raspunsurile
apoi, am mai avut certuri cu Dante in trecut, si mai mereu cand ramanea fara argumente si-l intrebam de ce nu zice nimic, imi zicea ca vai, ca "ce sa zica", asa cum a facut si mai devreme
mai e si melodia aia de la Lady Gaga in playlist-ul lui, si stiu ca zicea ca e fan
sa nu vorbesc despre faptul ca-si schimba username-urile mai mereu si mereu sunt chestii gen DanteWithLove, DanteThenustiuce

destul?

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

laughing Investigatoare te faci, ce ne-am face noi fără tine...

| AirănMeidăn explică:

rusii naibii

| LePotato a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Mie imi plac meme-urile cu rusi :]]]

| AirănMeidăn explică (pentru LePotato):

meme-urile naibii cu rusi

| LePotato a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Chiar e penibila treaba daca e Dante

Ciudat e ca Blytz a zis ca a fost el

Mind blown #_#

| AirănMeidăn explică (pentru LePotato):

e si mai penibil asa
blytz copilul care zicea ca are doar note de 10, blytz de la care nimeni nu s-ar fi asteptat!crying

| LePotato a răspuns (pentru AirănMeidăn):

E Dante, blytz stie sa scrie:]]...

| RainmakerX a răspuns (pentru LePotato):

Imi explica si mie cineva ce naiba a zis Blytz? thinking

Ps : Ce-i Airan, vrei poza cu diploma? laughing

| LePotato a răspuns (pentru RainmakerX):

Man, imi cer scuze ...am interpretat gresit, sper ca nu te superi big grin

| AirănMeidăn explică (pentru RainmakerX):

dada, sa stii ca, chiar vreau
ce, nu cumva credeai ca SatanGirl666 chiar era fata si te indragostisesi de ea, nu?
of, si eu care tocmai ti-am spulberat visele

| RainmakerX a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Am inteles doar prima parte. rolling on the floor

| AirănMeidăn explică (pentru RainmakerX):

s-ar putea sa ai autism atunci

| RainmakerX a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nope...din pacate la testul ala al tau mi-a zis ca sunt normal T_T

| LePotato a răspuns:

Asta am zis si eu acum :]]

| Hitler666MD a răspuns:

Dar am venit de acolo laughing
PS: Haters gonna hate