| elena a întrebat:

Doctorul catre pacient:"Mai ai trei minute de trait!"
Pacientul impacientat:"Doctore fa ceva pentru mine!"
Doctorul:"Nu pot decat..." astept continuarea de la voi.

Răspuns Câştigător
| Wtf9000 a răspuns:

"Nu pot decat sa-ti fierb un ou."? Asta e tot? Pentru asta am intrat eu in criza de curiozitate? straight face

19 răspunsuri:
| elena explică:

Toate raspunsurile sunt OK, dar raspunsul doctorului este "Nu pot decat sa-ti fierb un ou."

| elena explică:

Nu din spirit de contradictie, dar un ou moale se fierbe in 3 minute.

| lia a răspuns:

... sa iti spun ca a fost gluma de 1 aprilie laughing
Varianta mai sadica devil

| lia a răspuns:

Mamaaaa, doctorul cred ca avea nevoie de medicamente laughing
Daca as primi un astfel de raspuns dupa ce am aflat tradegia, nu pot sa spun cum as reactiona. worried Este mai sadic raspunsul lui decat al meu rolling on the floor

| Wtf9000 a răspuns:

Zi odata raspunsul, ca nu mai pot!

| Brigitta a răspuns:

...sa-ti spun ``pa si pusi`` laughing

| dulshe a răspuns:

Sa va urez sanatate

| inna a răspuns:

Nu pot decat...sa astept sa mori si apoi sa-ti anunt familia sa vina sa te ia acasa laughing

| dyanna a răspuns:

...sa te rog sa-mi faci si mie o manareala si sa-mi asiguri un loc in rai"

| Princessee a răspuns:

Sa te felicit ca scapi de soacra-ta! laughing

| claw_4117 a răspuns:

Sa te omor laughing?

| dreamerlainen a răspuns:

...sa promit ca ma voi ocupa mai bine de nevasta-ta" happy

| dudu_4306 a răspuns:

...sa te rog sa opresti ceasul de la bombalaughing

| mami a răspuns:

Elena - oul nu fierbe in 3 minute

| mary_9593 a răspuns:

"Nu pot decat. sa sper ca se va intampla o minune"

| turtl3 a răspuns:

...peste 5 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot decat sa iti dau telefonul sa o suni pe sotia ta sa ii spui pentru ultima oara cat de mult o iubesti. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau o presupozitie mai optimista:
"Nu pot decat sa iti spun ca a fost o pacaleala de 9 iunie" in cazul nostru big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...sa-ti iau banii.