| robert_9655 a întrebat:

Doi tipi care murisera asteptau la sa vada unde vor ajunge: in iad sau rai. Unul din ei intreaba: tu de ce ai murit? celalalt: am inghetat de viu, tu? De fericire! Cum vine asta? Pai intr-o zi am primit un telefon la serviciu ca nevasta ma inseala, eram atat de nervos incat eram in stare sa o omor, dar, cand am ajuns acasa, nu era niciun amant, ci sotia singura, ma astepta, asa ca de fericire ca nu ma inseala am.murit.La care celalalt ce credeti ca a spus?happy

10 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Daca te uitai in frigider supravietuiam amandoi. laughing

| Mjdolhfi a răspuns:

Bine ca nu ai cautat in frigider laughing

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Daca cautai in frgider supravietuiam amandoi...

| anachida a răspuns:

Ha, eu eram amantul... din frigider!laughing

| ecristinamc a răspuns:

Pf. e a 20 intrebare de acest gen.Eu propun sa se faca o singura intrebare in care fiecare utlizator da un coemntariu cu cate o problema iar ceilalti raspund nu asa. Aasta ar fi ca un joswinking
Siteul e unul mai serios deci nu cred ca este cazulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din cauza nevestei tale, care m-a bagat in congelator suntem amandoi morti? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cautai in frgider supravietuiam amandoi.
foarte tare bancul tnx robert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine crezi ca era in frigier?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A inghetat de viulaughing

| tsontso a răspuns:

I-a spus ceva in genul:"daca deschideai usa camerei frigorifice acum eram amandoi vii"