| Nuttelina a întrebat:

Doresc sa va anunt ca David1234567890, pedepsit fiind cu moartea, este acuzat de furt calificat de intrebare, iar cei care au raspuns la aceasta (in afara de mine)prin 100de lovituri cu biciul.
La primele 10 raspunsuri cu,, Da"-sau orice altceva prin care posesorii arata ca sunt de acord-acestia vor fi dusi de unicornul meu Curcubeu, la locatia lui David1234567890, unde acuzatul va fi luat cu forta si dus la judecatorie, loc in care inculpatul va fi intrebat cateva lucruri despre avioane si gramatica.
Conform legii 1234 din contractul,, Nuttelina", cei care se opun la acest lucru vor fi amendati cu cate 10.000€,bani care vor fi donati judecatoarei Nuttelina,avand un cancer foarte grav numit,,Lenetita de a face temita",pentru operatia la mana dreapta care o doare foarte tare,neputand sa tina stiloul in mana.

P.S. Daca intrebati, da, suntem in Siria.

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Asa patesc copii cand dau de rachiul tatalui prin casa, macar era de calitate?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și mie ce-mi iese din asta?

| zurick a răspuns:

Discurs ca ca-i plictiseasca pe ceilalti ca sa plece din sala
[...]
N-ai tu ce sa-i faci lui Ochi Negri.Ii da un bob de piatra

| suităr a răspuns:

Aoleo! Unde mi-i păturica?

| Ayako a răspuns:

Da *n-a citit nimic*.

| LordBolton a răspuns:

Sau. asta e raspunsul.

| Neverwas a răspuns:

Jeleuri gumate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Patetic...

| XDeiutzaX a răspuns:

Da

| emmyxd a răspuns:

Narnia.