| Bubbulina_2682 a întrebat:

Doua bufnite stau pe o creanga
Una:
- Buhuhu
Cealalta:
- Da, buhuhu la mama ta, ca m-ai speriat.

10 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

E foarte amuzant
Dar totusi @HarryPotter are dreptate intrebarile se pun daca ai un scop sau vrei sa stii o parere, ai nevoie de cineva/ceva, sau de un sfat nu ca sa pui glume.Asta nu prea e o intrebare.oh go on
Nu vreau sa fiu rautacioasa, dar asta e adevarul!happy

| Aero a răspuns:

Hedwig a mea, odihneasca-se in pace, d-aia tin poza la avatar cu ea:X, nu era asa dura! Adora sa aiba multe prietene, bufnite! Hedwig a mea n-a fost niciodata speriata, a speriat ea Devoratorii Mortii, a speriat multe lucruri la viata ei...RIP Hedwig!
Pana in iulie o razbun eu! Se va termina cu Voldemort si tot alaiul lui!

| Aero a răspuns:

Bubbulina, am o idee geniala! Ce ar fi sa stau cu ochii pe tine si sa-ti raportez aceasta intrebare irelevanta, la fel si urmatoarele! Motive sunt: nu pui intrebari, votezi abuziv si se mai gasesc!

| pwp a răspuns:

rolling on the floor)
m-ai facut sa rad happy

| madia a răspuns:

Doua pasari stau pe o creanga. Una zice catre cealalta : Vezi ca te imping.Si a impins-o laughing

| Valiku a răspuns:

Asa, si?

| RheaLustzig a răspuns:

Si cealalta bufnita era de fapt GIGI BECALI pentru ca s-a saturat sa fie cioban sa facut bufnita

| Roberta00 a răspuns:

O stiam:p

| Bubbulina_2682 explică:

Ce-ar fi sa pun la sfarsit daca v-a placut bancul si sa vedem cat de irelevant va mai fi!

Copil dependent! Traiesti in lumea desenelor si a filmelor din cate vad...

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Nu zau?!