| Miruuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Doua rosii traversau stradalaughing. Vine o masina in graba si o face afish pe una din ele laughingcealalta zice...(funditaaa)rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

"Ete fleosc!"

10 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Go on I'll 'ketch up' later.

| AndutzaAndu a răspuns:

Cealaltă zice "Am scăpat şi de roşia asta nenorocită, răzbunarea e dulce devil" laughing.

| cretzufinish a răspuns:

...ete fleoshc... s-a facut ea inainte bulion laughing

| Ana213 a răspuns:

Deja ai raspunsul dar sa inventam ceva ...sa fim creativi.

Cealalta era cumnata vecinei unei amice de a lu sora verisoarei unei alte tomate dintr-o gradina alaturata si se gandea,, acum inteleg dc se intinde pateu" si a descoperit ca E=mc^2 se gandea ca e normal sa creada ca desii rosie fiind nu ii putea da lacrimile, a pus mana pe telefon care era (,, sagem tomat rosu" il scoate de sub frunze) si a cheama toata gradina de tomate la mormantare, cand a auzit cele intamplate soacra rosie decedate a luat un castravete de coaja si au plecat impreuna cu toata familia si vecinele ei la mormantare. Cand sa ajunga in mijlocul strazii a calcat o dacie logan (rosie) peste toate. In urma impactului copacul si-a pierdut cunostiinta.

laughing))

| geoolina a răspuns:

Uhh ce bine ca nu am trecut eu
ce suc de rosie apetisant

| Octavutzu a răspuns:

Era in felul urmator...

2 rosi mergeau pe calea ferata
prima zice:vine trenul
a doua:ete fleosc

| Gabyy_8657 a răspuns:

Avem sos de rosii, sa facem o pizza! Muhahaha!

| activ a răspuns:

Ete fleosc

| illusion a răspuns:

Ete floshc?
laughing

| euinsumi a răspuns:

Morala: Fiti alaturi de Rosia Montana