| anonim_4396 a întrebat:

Dragi mei dragi, am multe talente ascunse iar unul dintre ele este acela de a compune cantece, am inceput sa lucrez la unul nou dar am un lapsus, linia melodica o am strofe am dar imi trebuie inca doua trei cuvinte si de aceea apelez la veleitatile vostre atristice sa ma ajutati, deci :
Azi e joi si maine-i marti
Pleaca Tantza la Galati
Sa ma dea in judecata
Ca nu...
aici nu ma-i am cuvinte, nu stiu ce-i cu mine, complectati voi, iar cel care da un raspuns bun are 2% din vanzarile albumului, sunt sigur ca acest cantec v-a devenii un mare slagar

8 răspunsuri:
| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Tu iti bati joc de noi, nu?

| ViseColorate_6532 a răspuns:

Ce porcarie rolling on the floor. Dar asa de amuzament sa te ajut sa continui. "Sa ma dea in judecata/ C-am lasat-o-nsarcinata" rolling on the floor))

| ChickSWhisper a răspuns:

Cu ajutorul versurilor tale am invatat doua din zilele saptamanii (doamne ce so mai chinuit tata sa ma invete cand eram micalaughing)
Tot ce sper este ca acest cantec este ceva gen rap sau muzica populara si nu se vrea a fi un cantec gen pop.
Pentru a te ajuta ar trebui sa stiu subiectul.

| MiHaI a răspuns:

Cei cu asta trei lulele trei surcele

| florin_7839 a răspuns:

Ca nu am purtat gravata.laughing

| Muflă a răspuns:

Azi e joi si maine-i marti
Pleaca Tantza la Galati
Sa ma dea in judecata
Ca nu am chiloţi curaţi thinking

| Pralină a răspuns:

Azi e joi si maine-i marti
Pleaca Tantza la Galati
Sa ma dea in judecata
Ca nu-am ţinot-o,
Ieri seară protejată...
Şi-a intrat peste ea-n casă
Badea Iuăn c-o coasă
Ş-a viotal-o până i-a picat,
Apoi, ş-o luat coasa ş-o plecat
A lasat-o goală-n pat,
Toată excitată şi entusiasmată
Iuăn prezervative n-o folosit
Deaia acum Tanţa-i la Galaţi,
Să ia pe banii ei munciţi
Prezervative pe când o merge la Mehedinţi!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Azi e joi si maine-i marti

Pleaca Tantza la Galati

Sa ma dea in judecata

Ca nu i-am spus ca are-o fata