| allleeeee a întrebat:

Dragi TPU-isti vreau sa va inveselesc aceasta seara...La ce va duce gandul aceasta imagine? Astept cele mai originale raspunsuri;):).
http://img59.imageshack.us/img59/6862/dsc01560n.jpg

:))

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Aa te`ai referit la greseli... oo oh go on la ce sa te asteptilaughing n`ai de la cine. oh go on
Eu ma gandeam la mancarica love strucklaughing

16 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

La nişte "gogoşi simpli" mă duce gându' rolling on the floor.

| Elena1234456 a răspuns:

La prostia romaneasca.

| cretzufinish a răspuns:

La un comerciant care "vorbiesti muoldovinesti" laughing

| Ea12345 a răspuns:

Mie mi-a provocat foame.Si e numai vina, ta, adu-mi niste gogosi umpluti cu gem de capsuni!devil

| madalicious a răspuns:

La analfabetism. Dar se poate ca alea sa fie puse la misto pe geam, ca sa cumpere lumea! Eu as cumpara, daca ar avea prezentarea astea. laughing)

| asdffghjjkl a răspuns:

Fast food :-&

| Puiutz a răspuns:

Ahhhh day dreaming
Sunt intr-o excursie cu colegii de clasa, vizitam locuri super tari dar suntem lihniti de foame...si oprim la o terasa.
Si comandam langos cu smantana si cascaval si gogosi si mancam cu draglaughinglove struck.
Stii expresia...deja la mine ploaie in gura laughing
As avea acum pofta de un langos day dreaming.

| allleeeee explică:

Acolo am fost la Satu Mare in Ardeal... Ah! Ce buna ar fi acum o ''gogoasa umplut''laughing.

| eduardd a răspuns:

La un fast-food in renovare happy

| kanajambe a răspuns:

Mult-intalnitii straini(din alte tari) care isi construiesc cladiri si multe altele in mica noastra Romanie.ne-au invadat cu totulhappy

| Kate21 a răspuns:

Analfabeti, sau poate e pus acolo de forma

| dienuk a răspuns:

Ma gandesc. ca sunt atatia agramati pe lumea asta, of

| und3c3ive a răspuns:

La ci sa ma gandesc? la nisti gogosi simpli si langos cu smantana. laughing

| Miruna Pavel a răspuns:

La un magazin Sh laughing nu stiu dc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul asta ma gandesc la mancarea facuta de bunica, ea ne rasfata cu asa cevabig grin

| xside16 a răspuns:

Romania astalaughing