| Doodă a întrebat:

Dragoste & Sex = Categorie de matrimoniale

http://i.imgur.com/6rVRD.gif

Răspuns Câştigător
| JustMeBăi a răspuns:

Doodă - De ce am impresia ca ai lasat porno'ul intentionat?

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

La t/a e la fel

| NoChanceForUs a răspuns:

@Mhn24: Sau poate babele de 69 de ani...cat despre pornu` tau duda, recomand sa te duci la femei, lasa pornaiala ca ajungi si tu pe la dragoste si sex.

| NoChanceForUs a răspuns:

Chance,omule,chance.Nu am nimic cu pornu tau, iti dadeam un sfat.

| JustMeBăi a răspuns:

Mhn24 - Poate pozitia 69...eh?

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

WTF Duda?! porn hub? lui adi ii place rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Malphas a răspuns:

Joint cu patrunjel = Ratoni pe trotineta.

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Dapp mai, filme porno nu?

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Asta-i tata (app, vezi ca taicatu i-a dat ideea), ma rog daca tot iti doresti atat de mult sa-i spun...

vii in parc azi?
vezi ca eu vin cu insotitor c-am fost pdepsita (vin cu fratemeu Ionut )

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Nu mai fi asa uimit, oricum daca mai vrei ceva, baga si tu pa mess sau unde-n puii mei oi vrea, dar nu sa vada toata lumea ce vorbim...

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Daaa..mai nou!

| CaTaLiN41729 a răspuns:

Porn Hubwinking? Free Porn Videos & Sex Movies?batting eyelashes

| CaTaLiN41729 a răspuns:

Un penis cat de cat potrivit

| Doodă explică:

Wtf!? blushing

@nobody(nu mă lasă TPU-ul să scriu cu litere mari) porn hub-u` e cel mai tare :->.

| Doodă explică:

@NoChangeForUs de ce am impresia că ai ceva cu mine raised eyebrows!?

| VladestepeTPU a răspuns:

Ăăăăh,lasă'te.Ai pus tab'ul ăla cu site'ul porno numai ca să vedem noi că tu eşti boss şi te uiţi la filme porno.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

trebuie sa fie amuzant sau ai gresit adresa?