| HrănescPorciCuLingurţa a întrebat:

Duşmanca mea a făcut totul cu o zi în urmă de la ziua de când făceam eu. Eu mă tundeam azi, ea se tundea mâine. Eu mă epilam azi, ea se epila mâine. Etcetera...Etcetera...Dacă eu dau ortu' popii azi, e posibil să moară şi ea mâine? Merită să încerc? Hev iu traid dis?

8 răspunsuri:
| sabilopod a răspuns:

Imi plac pepenii.

| pwp a răspuns:

Da,sigur maine te vei intalni cu ea in iad happy

| Dumnezău a răspuns:

Ai dusmanca? Esti cool. thumbs up

| MiHaI a răspuns:

Te crezi si tu cineva

| cryssa a răspuns:

Esti penala. b-)

| Anduuu a răspuns:

Ai duont trai dis bat cred ca ea ar fi incantata daca ai da ortu popii! Nu ar mai trebui sa faca ce faci tuwinking

| harciog a răspuns:

Vezi tu ce faci da'nu cumva sa faci sex cu iubitul azi pentru ca ea miine e mult mai experimentata.

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Iubesc laptele.