| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca asiaticiul cand isi boteaza copilul, arunca un lighean din tabla pe un deal, si ce zgomot face acesta pana in vale, asa-i pune numele?

Răspuns Câştigător
| valsulnorilor a răspuns:

Dar nu de pe deal il arunca ci pe scari de la etajul unu la parter ca sa fie gravitatia mica si numele scurt.

18 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

E un banc, da.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Bine ca nu arunca copilul ca sa-si strige singur numele!

| RamonaMn a răspuns:

Presupun ca da big grin
Dupa ce zhingferidhunghuryatundiif nume au hypnotized

| lia a răspuns:

laughing Tare... voi incerca si eu dar va trebui sa am un traducator langa mine rolling on the floor

| selef a răspuns:

DA!!!

| Wtf9000 a răspuns:

Normal ca nu. Cred ca ar face mult prea multe zgomote pentru un nume...

mira
| mira a răspuns:

Este o gluma rezultata din rezonanata neobisnuita a limbilor asiatice. Mira

Janina
| Janina a răspuns:

Fireste ca...nu

prfml
| prfml a răspuns:

Frumos banc. happy

| bibitza a răspuns:

rolling on the floor eu nu stiu... zi-ne tu tongue

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Ei Nobody, iti dai seama ca asa gandesc si asiaticii despre noi europenii ca ne aruncam copiii de la etaj ca sa le gasim un nume?

| oooooooo a răspuns:

Eu cred ca in acelasi fel a aparut si limba lor.

| ellai a răspuns:

Bun bancu' laughing

| marria a răspuns:

Nu.asta e la chinezi...si il arunca pe scari ca sa se auda mai binetongue

| fryekid a răspuns:

Eu ma gadesc ca este un banc.

| ferefe a răspuns:

Stupida intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ferefe esti chinez? inseamna ca ligheanul tau era din carton.

| mihaela20 a răspuns:

Da din cate am auzit si eu