| cornculapte a întrebat:

E clar ca lumea se va sfarsi in curand. Unde ai vrea sa intampini apocalipsa?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Într-o navă spaţială care se îndepărtează de Pământ, mi-am făcut deja bagajele, aştept să fiu contactată...

26 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

As vrea sa fiu cu iubitul meu sa ne sarutam in acel moment, NU pentru ultima oara!

| Barajag a răspuns:

In barlogul meubig grin

| Razvan a răspuns:

Dupa colt as intampina Apocalipsa si as invita-o la o bericioica.Asa ca intre dezastru natural si calamitate umanaoh go on

| cretzufinish a răspuns:

Intr-o vila inconjurata de multi bani sa simt si eu ca am fost bogata in lumea asta laughing si bineinteles inconjurata de iubire.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

@cornculapte, iau tot, inclusiv cărţile, cactuşii, motanul şi partenerul...Perpetuarea speciei e ultima mea problemă, ce mă fac eu fără Discovery Channel?

| marrr a răspuns:

In grecia, pe malul marii, intr-o noapte cu luna plina rolling eyes

| Hombre a răspuns:

La ea acasa vreau sa o intampin ca la mine nu mai e loc si draguta cum o stiu cred ca ma va primi cu cazanele incinse.

Răspuns utilizator avertizat
| RUMBURAK a răspuns:

Chiar la gara. dar daca e asa clar pentru tine ca se va sfarsi lumea ai sa ma anunti tu cand vine.sa nu o fac sa ma astepte ca e de la tara, batrana si nici nu stie pamantul prea bine.

| Cryssbest a răspuns:

@cornculapte, creierul tau cere fosfor. O balena, mai exact!

| Cryssbest a răspuns:

Intr-o vila, nu departe de malul Marii Egee, putred de bogata, in bratele iubitului meu, dupa ce tocmai am innotat la lumina lunii si ne-am plimbat pe plaja fina.
Glumesc. Adevarul e ca nu-mi pasa, cata vreme sunt in bratele persoanei iubite! O mica paranteza - "decat singura in Rai fara el, mai bine in Iad cu el!" Ca in filmul acela superb, "What dreams may come".

| cornel a răspuns:

Fiind cu prietena mea in pathappy

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Lumea se va sfarsi cand va decide Dumnezeu happy

Pa, pa.

| moodyblues a răspuns:

Eu as vrea sa o intampin mort din cauze naturale intr-un sicriu, mult sub pamant si neatins de topoare.sau de vine inaintea mortii mele in direct la OTV big grin

| cornculapte explică:

@denisa si RUMBURAK, observati categoria. Greu va e sa apelati o secunda la simtul umorului.

| cornculapte explică:

@aqualuna, ai de gand sa-ti iei si partenerul, nu? Macar sa perpetuati specia acolo unde veti ajunge intr-un final. big grin

| cornculapte explică:

@aqualuna, iti faci propriul tau Discovery Channel.

| denisa_2911 a răspuns:

Cine ti-a zis ca se va sfarsi? lumea vorbeste de la un zvon, dar nimeni nu stie cand se va sfarsi lumea, decat Dumnezeu.Va fi doar o trecere radicala de la rau la bine speram. E adevarat vor fi foarte multe evenimente catastrofale, dar oameni buni, Lumea nu se v sfarsi.
Iar partea cu unde as vrea sa intampin apocalipsa e ca nu as vrea sa fiu vie pe cand se va intampla asta, sau cel putin acasa cu ai meitongue...

| Mayaaa11 a răspuns:

Intr-un restraurant chinezesc sau intr-un mormant ca acolo o sa ajungi

| RezroL(̾●̮̮̃̾•̃̾) a răspuns:

**** sa va sfarsi sunt attia credinciosi in lume crezi ca Dumnezeu iar omora pe toti?

| sherlynn a răspuns:

Nu conteaza unde de preferat in bratele persoanei iubite

| alisaaa a răspuns:

Pentru mine nu conteaza unde ci cu cine:d happy

| sinblade27 a răspuns:

Daca zici de pana de curent din 2013 lasa ca noi romanii suntem invatati cu cei de la electrica... ca iti ard tot cand lucreaza la un transformator. deci ori furtuna solara ori romanu fara chef de munca tot una e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe un câmp, întinsă pe iarbă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint modest, la un cornculapte.

| Sixx a răspuns:

Cu bf-u meu...sub clar de luna plina... un ultim sarut pentru tot deuna