| chocolate_1905 a întrebat:

Ceai face daca lumea s-ar sfarsi maine?:-sstraight face

4 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

"Ceai = ce-ai" Eu m-aş panica, probabil aş urina pe mine, apoi aş ieşi în stradă să isterizez gol puscă urlând din toţi plămânii că vom muri. laughing

| Luori a răspuns:

Ce-ai putea face? I-as face cu mana wave straight face
Stiind ca maine va fi sfarsitul probabil vei face ce ti trece in cap, pretuiesti mai bine timpul scurt care ti-a mai ramas, stai alaturi de cei dragi. Eu as fi cat de fericita pot in acea zi, m-as distra cu prietenii, familia. As face ce mi-ar fi frica sa fac acum. Mi-as lua adio de la acea zi si de la viata pe care am trait`o si voi trai cu speranta ca ne vom mai vedea.
"Adio, dar ne vom mai revedea! "

| roxy_2350 a răspuns:

M`as bucura deoarece lumea asta a ajuns foarte rea si ar fi bine daca nu ar mai fi. Dar lumea nu s`ar sfarsi, ci doar vom fi impartiti, cei care merg in rai sau iad. Fiecare va merge dupa slujitorul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca "ceai" de tei, ca sa ma calmez, pentru ca maine chiar am treaba, n-am timp de sfarsitul lumii!