| anonim_4396 a întrebat:

E feeric, e noapte, e nins, e ora 2, 50 din noapte si padurea asteapta in liniste.Care veniti?

10 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Daca ma bagi in vizuina ta, vinlaughingAsa nu ma voi teme de nimichee hee

| AndutzaAndu a răspuns:

Da, padurea ma asteapta pe mine laughing, as veni, dar cu cineva langa mine laughingsmug sa nu ma apuce frica

| Elena1234456 a răspuns:

Scenariul perfect al unui film horror happy.Hm.ma bag si eu love struck.

| Roby67 a răspuns:

Hotii de lemne.winking

| cristi202 a răspuns:

Ce sa faci acolo la ora 2, 50? Poate te viziteaza pe acolo fratele-luphappy.

| Razvan a răspuns:

As veni dar as fi nimic altceva decat un intrus care ar atenta la linistea paduriihee hee

Abh
| Abh a răspuns:

Pe mine sa ma chemi cand razele soarelui se joaca printre funzele copacilor, pasarile ciripesc si afara sunt 26 de grade cel putin. O zi buna!

| Nişka a răspuns:

I...cat de romantic! Vom culege floricelele iernii, sau m'ai chemat sa-ti tin de urat domnule padurar?!

| Alisa a răspuns:

Sincer, mi-e cam frica :-s laughing

Dar mi-ar place smug laughing

| Mădălina_2296 a răspuns:

Euuu :X apropo.vizuina, vizuina e bunasmug si noi mai aveam de reglat niste suspensii pentru dragoste si sexlaughing) Ehee... daca vii cu mine smug cine stie ce 4 dimineata se face si da soarelethinking