| anonim_4396 a întrebat:

E sigur troll...http://www.TPU.ro/utilizator/iueb

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu prea cred...cand nu te cunoaste nimeni poti sa spui multe...
Inca nu v-ati prins ca intr-adevar. atat de idioata e lumea?
in viata reala se ascund.dar aici, sunt ei insisi

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Ăhă...
*caută ceva în dulap*
*caută şi caută, că-s multe chestii*
*găseşte arma de suspendare*
*o încarcă*
*scoate binoclul*
*se duce să pândească troll-ul*

| NoNameJunior a răspuns:

Da...
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris...bla bla bla!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut. activeaza si tu optiunea de primire mesaje de la toti utilizatorii TPU din profil, daca vrei sa vorbim. eu sunt junior si nu pot trimite mesaje seniorilor decat daca au activata optiunea de primire mesaje de la toti utilizatorii