| anonim_4396 a întrebat:

E timpul să ce? big grin

14 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Sa o lăsăm mai moale. happy

| RAY a răspuns:

Sa te sinucid in repetate rânduri pe paraziți sa te iau sa te torturez ca in filmele cu saw, sa te devorez pana dimineața, sa aduci sapa si un sac, sper ca nu te ai îngrășat sa nu fac hernie de spate când te car in cimitir sa te îngrop, sa te duci in rai ca lumea e rea, poate ca vin si eu sa violez ingerași virgini, sper ca încă mai ai mila fata de mine sa ma săruți așa ca rămas bun, uite ca una știe ce trebuie sa facă dar e ceața are o poza de iți vine sa faci sex in ploaie si cu alta mana o grenada

https://www.youtube.com/watch?v=-wJaVLe1k6o

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Lumea s-a schimbat, baiatul de tik tok se plange toata ziua ca il inseala propia sa umbra si ca toate iau consumat bani pe care nu ii avea, fetele le vezi acum pe 6 euro, nu ca in 2000 cand te rugai de una mai ceva ca de preot sa iti spele pacatele sa nu te ia mai devreme

| Catrice a răspuns:

Te duci la somn sa visezi unicorni care or sa te trezească dimineață sa mergi la școalăhee hee

| Celcestietot a răspuns:

Sa Dora.

| SilentRain a răspuns:

Sa mori.

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Uu.

| cristi202 a răspuns (pentru SilentRain):

E un adevar. Creștinii mor zi de zi fata de ei insisi, fata de egoismul lor, deci nu ii spui nimic nou ei, care e creștină. Nu e nimic nou sub soare. happy

| gemeni6226 a răspuns:

Sa alergam in padure sa prindem mosul.

| StrongHeart a răspuns:

Sa va lasati de droguri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să ne pregătim de Rev'.

| IngerasulMicut a răspuns:

Sa roadem oase yum yum

| 0VolkSWaGeN1 a răspuns:

,,Te dai cu sania și mănânci cireșe"