| iHaveYourKiss a întrebat:

Ellow. cEei care jucati migo land... puteti sa imi explicati si mie cam cum se joaca acest joc? pentru ca nu prea inteleg nimic. Cel care imi explica cuv. cu cuv. o fundita maree

1 răspuns:
| mihai72009 a răspuns:

Pai la multeani si tie.trebuie sa iti faci cont.sa il confirmi pe mes. sa iti personalizezi characteru.sa iti alegi casa, castelu ce culoare swa fie.iti poti lua lucruri de pus in casa de la shop.iti poti cumpara si tie lucruri ca haine sau frizuri. te intalnesti cu copii si te plimbi prin lume.noroc.daca mai vrei detalii scriemi pe mersi