| TatSergiu a întrebat:

Episodul | Vacanta ep0. S1. Precipitatiile : http://i.imgur.com/q0aGp.png

e episodul 0 adica episodul pilot... nu criticati rau acest comic... pentru ca este primul episod mai urmeaza 30;)

Răspuns Câştigător
| Wladutz a răspuns:

Si eu vreau in comic:-l

9 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Hei, mi-l vad pe Dick Junior Mandarin!

Da' ia pune frana: unde dracu' mi-e o mana?

P.S.: Apreciez si eu peace sign.

| pinguinuVerde a răspuns:

Mi-e frică... postează la comics straight face

| VacutzaRoscata a răspuns:

Am murit?laughing oricum apreciez ca am aparut si eu love struck
P.S : stiu sa inot sad

| Nero a răspuns:

Funny dar episodu viitor fa si fețe la stickmani in rest e reusitwinking

| Adredemesconf a răspuns:

Salut!
Nu știu cum se face, dar la mine e aproape canicula.Comicul este bun, dar cred ca ar trebui sa mai cenzurezi cuvintele urate.Cat de cât.
O zi frumoasa!

| Popcorncubranza a răspuns:

Hmmm, abstractbig grin Ii misto?

| Radieră a răspuns:

Ieu unde sunt?

| OaNaDouaPuncteIcs a răspuns:

Bai am vrut si eu in comic

| Lime a răspuns:

Saraca vacuta... vreau si eu pizza! laughing