| FitsuicaDeHartieSustineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Era un videoclip de cateva secunde cu un catelus care zice "Buna, sunt Ronny!" unde il pot gasi love struck?

1 răspuns:
| Mangoo a răspuns:

Mda.cunosc filmul ii super despre un copil care avea un caine sh taicaso se intragosteste de una care are 2 fete sh studiaza un delfin pana la urma ei se casatoresc, delfinul cu alt delfin sh cainele este ii da bugetul lui ronny(delfinul)

se chema ceva de genu nume caine (nu mai stiu cum era) si ronny