| anonim_4396 a întrebat:

Este adevărat că lui Ivan Ivanovici i s-a dat în dar o mașină?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O masina de taiat unghiile ca mereu uita sa le taie

| sierra1 a răspuns:

Știi bancul ăla:
"Î: E adevărat că lui x i s-a dat o mașină?"
R: E adevărat dar nu a fost o mașină ci o bicicletă. Și nu i s-a dat ci i s-a luat"

| minrest a răspuns:

Da, si chiar o masina Pobeda. In principiu este adevarat, dar nu i s-a dat, ci i s-a furat, si nu o masina Pobeda, ci un ceas Pobeda.

| TURB0X a răspuns:

Aș vrea să existe o mașină de masturbarre, ca să nu mai îmi folosesc mâna. happy

| anonim_4396 explică (pentru TURB0X):

Exista pocket pussy care se pune la un fel de piston. Gasesti pe eBay.