| chiftelutacrocanta a întrebat:

Este cineva pe aici care umbla vara dezbracat pe strada si nu-i pasa de cei din jur?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o diferenta intre a nu iti pasa ce zic altii si a umbla dezbracat in public

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu as face asta... Nici daca as fi singur big grin

| R0R0 a răspuns:

Nu eu, clar!

| Geanin a răspuns:

Mie mi-e rusine sa umblu in pantaloni scurti si tu imi zici de dezbracat thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine in localitate exista o asemenea persoana, care in fiecare vara face asa ceva, insa, totdeauna, exista o a doua persoană care suna la 112 si o echipa imbracata in alb il baga intr.o duba si...
Dureaza putin, dar el cred ca se simte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe aici nu mai este. Cauta la spitalul de psihiatrie.

Desi din cate vad eu, sunt multi care prind wi fi de acolo. happy

| MJo a răspuns:

Nu cred ca ar fi o problema pentru o #chiftelutacrocanta laughing

| LaylaC a răspuns:

Tu ai face asta?
Daca da...atuci deja stii pe cineva care nu ii foarte normal.
Daca nu... De ce crezi ca altii ar face.o?