| JustMeFlory a întrebat:

Este foarte uşor să faci o femeie fericită! Trebuie să-i fii: prieten, partener, iubit, frate, tată, profesor, educator, bucătar, mecanic, instalator, arhitect, stilist, electrician, sexolog, ginecolog, psiholog, psihiatru, terapeut şi amabil, simpatic, sportiv, iubitor, atent, gentleman, inteligent, amuzant, creativ, sensibil, puternic, înţelegător, tolerant, modest, sincer, practic, curajos, recunoscător, vesel, pasional.Asa e?laughing

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Aaaa... m-ai pierdut pe undeva pe la "iubit" laughing
Pai fiecare femeie are dreptul sa viseze, sa aiba un ideal, daca acesta este imposibil, se va multumi cu barbatul care indeplineste cele mai multe din dorintele ei.

17 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

''Marea întrebare, la care nu ştiu să răspund în ciuda a treizeci de ani de studiu despre femei, este următoarea: "Ce vrea de fapt o femeie?". [ Sigmund Freud ]
Raspunsul la intrebarea ta, deci da, asa ehee hee

lolita
| lolita a răspuns:

(mecanic, psiholog, terapeut) de astea nu este neaparat nevoie, se poate plati pe cineva sa le faca. rolling on the floor si restul... sunt vise. rolling on the floor

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Da Flory, partenerul trebuie sa nu uite sa fie OM înainte de toate...

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

La fel de usor e si pentru o femeie sa faca un barbat fericit. Ea nu trebuie decat sa-i fie: prietena, partenera, iubita, amanta, sora, mama, educatoare, bucatareasa, spalatoreasa, croitoreasa, sexolog, psiholog, psihiatru, terapeut. Totodata ea trebuie sa fie: amabila, rabdatoare, inteleapta, simpatica, frumoasa (si devreme acasa) atenta, gingasa, intelegatoare, toleranta, modesta, sincera, curajoasa, vesela si cu simtul umorului, pasionala... Si lista ar putea continua...

| JustMeFlory explică:

Bro:o sa ti le platesscwhistlingwhistling..in naturarolling on the floor

| JustMeFlory explică:

Scuza'ma Bro, nu mi-am dat seama! Este aceasta atractie intre noi mult prea mare. ups... iar mi-a scapat!laughing...de acum incolo iti voi trimite pe prvbig grinlaughing

| dulshe a răspuns:

Prea multe calitati, daca am fi asa de fericiti mereu...neam plictisi de fericire! E bine si cate un defect pe ici pe colo!

| greg a răspuns:

Femeii ii place sa te porti putin urat cu ea big grinwinking

| Simon a răspuns:

Pai daca barbatul are toate aceste calitati (sau marea majoritate din ele) atunci femeia ce mai face? Nu este mai simplu ca barbatul sa incerce doar s-o inteleaga si sa o asculte cand vorbeste? Nu serios acum - UNDE ESTE EGALITATEA?

| rubycaramel a răspuns:

Nu exista o lista din care sa putem noi bifa trasaturi pe care sa le aiba barbatul sau femeia. Intelegerea, iubirea variaza de la cuplu la cuplu, acolo unde perspectiva iubirii (D. Poe) s-a coagulat si a inceput sa dospeasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai dreptate, daca un barbat vrea sa faca fericita o femeie, trebuie sa fie inteligent.si atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flory sa-mi platesti drepturile de autor. Asta am spus-o eu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar cu conditia ca; mecanicul, instalatorul, sexologul...etc sa nu stie unul de altul.atunci e femeia foarte fericita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flory nu trebuie sa spui public, stirnim invidii rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flory atractie fatala sa stii rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte greu sa faci un barbat fericit : are nevoie de mancare si sex...

| Karinna1 a răspuns:

laughinglaughinglaughing ii super
asa si trebuie sa fie un barbat laughing numa ca nu prea gasesti sa te faca sa fi fericita.
oricum am ras o ora intreaga cu prietenele mele big grin