| bibitza a întrebat:

Ce parere aveti despre citatu' : "Este usor sa faci o femeie fericita! Trebuie sa-i fii : prieten, partener, tata, profesor, bucatar, mecanic, stilist, istalator, sexolog si sponsorbatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

Foarte adevarat rolling on the floor
dar exista si placutul revers al medaliei rolling on the floor, atunci cand trebuie' sa interpretezi si tu niste roluri pentru partenerul tau

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cred ca ia dreptate.happywinking

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da` din ce "clasic" e citatu' asta?!

| ioanaa a răspuns:

Exista un sambure de adevar si in asta, asa cum si baietii au dreptate laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Este cu totul adevarat, insa ar mai fi cate ceva de adaugat.

| alexam a răspuns:

Nu cred ca e adevarat. Un barbat destept oricum cunoaste cate putin din toate, si de bani nu e vorba, ca nu banii aduc fericirea, sau mai bine zis nu banii fac o relatie sa functioneze! deja sunt casatorita, si sunt in procent de 80% multumita! Daca as fi din nou pustoaica as gandi tot asa - eu as alege un barbat care sa ma iubeasca, care sa ma respecte, cu care sa ma inteleg si sa am o buna comunicare!

| buburutza a răspuns:

Sunt femei care se multumesc cu mai putin.Barbatul sa-i fie bunic si sponsor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Corect.
Mare adevăr spune.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar despre asta? femeia trebuie sa fie gospodina in casa, bucatareasa in bucatarie, curva in pat, si prietena, in lume?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cita dreptate ai. De aia o pun sa-si gaseasca sponsor batrin cu iaht, masina, avion si alea alea, iar eu ma ocup de partea cu sexu' rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ai enumerat km putine...in mare parte ai dreptate laughing