| DonGiovanni a întrebat:

Este o intrebare serioasa, Va place melodia? http://www.youtube.com/watch?v=bQMEJnYMjms este noul meu single pe anul 2011, puteti sa imi dati o parere?

6 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

>intrebare serioasa
>T/A

ahahaah good one!

| Lisa a răspuns:

:O Este foarte taree. am pus-o pe mp4 si o ascult seara... e relaxanta smug

| ElySiKazy a răspuns:

Daca e o intrebare serioasa de ce o pui la t/a?
s-a inventat categoria Muzica straight face

| EllyFMS a răspuns:

Sincer imi placehappy!

Si vocea si versurile sunt calumea.

tine-o tot asa!

[like pe youtubeon the phone

| DonGiovanni explică:

@fatfrumoscupalosugros, gogu are 14 cm acumwinking, si in legatura cu melodia.wtf? vise constructive i-am pus numele... pot sa iti arat sesiunea de inregistrare pe mess, imi apartine 100% melodia... mai putin instrumentaluwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai 14 ani, ce lungime are penisul acum? rolling on the floor nu stiu de ce dar minti, proiectul Vise Constructive a fost inceput acum 2 ani la ASE, copil copac