| BeTrueToWhoYouAre a întrebat:

Este posibil ca civilizatia Maya sa fi prezis si sfarsitul lui Tanar si nelinistit?

Răspuns Câştigător
| Chriistiinex a răspuns:

laughing aia si dupa ce vom muri vor continua morti si nelnistiti laughing

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nici Dumnezeu nu stie cand se va sfarsi

| PotcaPădurii a răspuns:

Serialul tanar si nelinistit va continua pana la adanci batraneti intr-un loc unde exista viata fara de moarte si tinerete fara batranete.
Presupun ca prezice momentul cand lady gaga va muri producand cea mai tare inmormantare(nu am nimic cu gaga, dar chiar si ea s-a intrebat cu va fi la inmormantarea lui MotherMonster)

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Pai pana nu se termina tanar si nelinistit suntem in siguranta. God is watching

| blueangel99 a răspuns:

Să ştii că e posibil...

Răspuns utilizator avertizat
| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

Cine`i Maya?

| BeFree2001 a răspuns:

Acel serial e interminabil...