| princessOfcaraibe a întrebat:

Esti inger sau demon?laughing daca inger spune lucruri bune care leai facut, daca esti demon spune lucruri rele pe care leai facutlaughing

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Hei, nu vei gasi printre oameni ingeri sau demoni. Fiecare din noi este un inger care ascunde in el un demon. Sau un demon care ascunde in el un inger. Omul e capabil si de cele mai marete fapte, dar si de cele mai decazute actiuni. In fiecare din noi exista un inger si un demon. Totul depinde de vointa noastra, de cine ascultam.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Şi ce este de râs?
Întrebări din lipsă de ocupaţie!
Nu există om pe lume care să nu facă bune şi rele, în concluzie fiecare are o doză de demonizare dar şi o undă de înger.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Mulțumesc pentru stupid, ești drăguță ca de obicei.
O seară plăcută.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineaţa. Sunt un simplu om.
De ce nu citeşti tu o carte, că văd că te cam plictiseşti?
Fă ceva util!

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

AndRa,
Tu ai ceva cu votul ăsta stupid. Şi dacă îmi dai vot stupid, ce? Crezi că nu mai pot dormi la noapte?

pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai. as spune ca sunt EU. ca sa definesc sunt o combinatie placuta intr inger&demonsmug
Acumsmug...Am facut fapte bune(putinelaughing)
rele(si el putin mai multehee hee))

| princessOfcaraibe explică:

Sa stiti ca cei care isi bat joc de mine le dau rasplata cu vot stupidsad

| Диана a răspuns:

Oh, yeah. I'm the Devil! Am omorât 16 oameni şi le-am mâncat ficaţii, iar al 17-lea e acum în debara, sedat şi gata să-mi ajungă în farfurie+afacerile cu mafia rusească...

| metehne a răspuns:

Inger/demonraised eyebrows?

Poi fiecare persoana este inger dar poate ascunde in el un mic demon!
Inger nu avem cum sa fim pentru ca facem prea multe pacate, si nimeni nu e sfant iar demon.hmm nici asta nu putem fi pentru omul cat de rau ar fi el nu poate avea inima neagra!

multumita de raspuns?

pa, pawave