| epurilă a întrebat:

Eu sunt adevaratul Justin Bieber, mi-am facut id de mesenger, vreau sa cunosc fete secsi de 11 ani din Romania, aidiul este : ghitza_turbo@yahoo.com, sunt camuflat si am invatat limba romana, dau autografe prin e-mail!

Răspuns Câştigător
| PinguinuL a răspuns:

Iti dau si eu aidi-u' meu
pinguinuL_cioc.stufos

12 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Addicted2U e inteligent
*îi dă stupid*

| Comy a răspuns:

De fapt esti adevarata Justin Biberon

| BlackVeil a răspuns:

Asa,si?

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Nici eu nu o ziceam mai bine rolling on the floor)

| Broadband a răspuns:

Du-te ba d-acilea
daca esti ciumeg, uneste ma canalia cu japonia si cu Germania

| sceptic a răspuns:

Hahaha, si eu ma dau drept tine, dar am id-ul cu vasile_rockerul.

| RheaLustzig a răspuns:

@sconcs Da ma e foarte inteligent
*face pe papagalu sh ajuta la reciclarea prostiei cu un alta eticheta de stupid*

| SmileToMe a răspuns:

Impusca-te

| D0zzz a răspuns:

Si ce ar trebui sa fac? sa iti sar in brate? (ps. eu=urasc=justin. buba) smug

| Aleexutza_4655 a răspuns:

Ai sa te chis in frezarolling on the floor du-te si spanzura-te daca ai nevoi de fete ''secsi'' iti recomand pensetawinking

| Warner1410 a răspuns:

Nu se spune "aidi", se spune ID...mediocrule rolling on the floor!