| eternalAenigma a întrebat:

Eu sunt ZEUL vostru! In genunchi eu v-am invins dumnezeul l-am infrant! incepe o noua religie, eu sunt zeul absolut!

22 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Sa vedem...

E aproape ora 3. E noapte.Tu faci ca o maimuta.

Nu cumva esti beat?

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Las ca stiu eu ca ti-ai pierdut pisica si vrei sa ti se supuna altcineva.

| cristi202 a răspuns:

OK. Sa zicem ca e adevarat ce spui. Cum demonstrezi ca e asa? Avem nevoie de fapte concrete!

| Gandăr a răspuns:

Ciudat 0_o

| MiHaI a răspuns:

Du-te ma inspre mata

| MiHaI a răspuns:

Vrei sa ma iau de mata putin?

| Fiction a răspuns:

Cred ca ai baut prea mult whisky. straight face

| HoneyCocaine a răspuns:

'Ai nu zău? Nu ne innebuni...Sigur nu ne minți? Atunci eu-s regina minunată și toți slujitorii mi se supun...Nenea, rade-o si lasa-ne.O fi T/A da' nici chiar așa

| Bloody7777 a răspuns:

Omule tu nu stii chiar ce pacate faci dar e treaba ta daca pe unii ii duce mintea asa n-ai ce sa le faci

| soraluisatan a răspuns:

Prostul absolut!
get a life!

| soraluisatan a răspuns:

@dan,asa,zi-i!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai baut ceva?

| deniisu a răspuns:

Si eu sunt maicata si iti spun sa termini cu prostilelaughing

| RockLover94 a răspuns:

Off.Stai ca am uitat sa ma inchin.Rugaciuni noi, ceva? Sa stiu si eu... Posibil sufletul tau "divin","dumnezeiesc" este profund conturat de Jack Daniels sau vreo 3 sticle de Wembleystraight faceSau ceva ierburi?

| foca_3903 a răspuns:

Cool dude u rock laughing\m/
ai luat o linie de le nentu' mutu?hee hee)

| Celnikar96 a răspuns:

Si nu minti? Doamne iarta-i ca nu stiu ce fac.

Răspuns utilizator avertizat