| dana_9056 a întrebat:

Eu vreau sa stiu multe bancuri cel care imi zice cel mai super primeste funda

Răspuns Câştigător
15 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

O fetita se duce la un magazin
de animale si intreaba "Va log, aveti iepulasi dlagalasi?". Inima
vanzatorului se topeste brusc. Se aseaza pe vine
langa fetita, si o intreaba "Vlei un iepulas dlagalas alb, sau unul dlagalas moale si neglu si pufos? Sau poate pe cel dlagalas si maloniu de acolo?". Fetita se inroseste, se leagana putin pe calcaie, isi pune manutele pe genunchi, se apleaca in fata si raspunde in soapta "Cled ca pe pitonul meu il doale in cul de cale"

O familie de tineri merge in vizita la niste prieteni mai in varsta.
Se aseaza la masa sa manance. Batranul ii zice sotiei:
- Luceafarul meu, adu felul intai.
Dupa ce termina batranul zice:
- Frumoasa mea, adu felul doi.
Dupa ce termina, batranul ii zice sotiei:
- Iubirea mea, adu desertul.

Dupa masa femeile merg la bucatarie iar barbatii raman singuri.
Tanarul il intreaba pe batran:
- Cum de reusesti dupa atatia ani sa-i mai spui cuvinte asa frumoase?
- Sa mor de mai stiu cum o cheamalaughing

in anul 1800 dracula manca fete virgine. in anul 2010 dracula a murit de foamerolling on the floor

Ce ar fi facut printesa Diana daca ar fi fost vie?

STRUGURI!

I: Ce este galben cu 2dungi negre?

R: O lamaie cu bretele!

Nimeni si Prost au ajuns la mare. Se duc sa faca baie:
Nimeni se inneaca! Prost suna la Salvamar:
-Ba, se inneaca Nimeni!
-Ba, tu esti prost?
-Da ma, eu sunt!

Doua bufnite stau pe o creanga
Una:
- Buhuhu
Cealalta:
- Da' buhuhu la mama ta, ca m-ai speriat.

Ce trebuie sa ii faci unui hipopotam care are diaree?
-Loc!laughing

| JsBeibDOLL a răspuns:

Doi soti traiau intr-o vila.Barbatul moare. Apoi la scurt timp si femeia moare. Femeia il cauta in rai si'l gasesti:
-Dragule, ce dor mi-a fost de tine!
Barbatul:
-Lasa'ma'n pace femeie, proetul a zis clar pana cand moartea ne va desparti.

In japonia s-a creat un robot care sa vada cati hotii fura dintr'o banca., intr'o noapte
-In japonia s'au gaist 100 de hoti
-In America 200 hoti.
-In Romania s-a furat robotul

"Care ar fi culmea Hip-Hop-ului?
Sa scoata B. U. G Mafia colinde de craciun"

Bunica catre nepot:
-Nu-i asa ca tunsa scurt bunica ta nu mai arata ca o baba?
Nepotul:
-Asa-i! Acum arata ca un mos!

"Nu pot sa va casatoresc. Mireasa nu are decat 17 ani si ai nevoie de consimtamantul tatalui.
- Pai, cine credeti ca e individul care sta langa usa cu ciomagul in mana?

"Bula:
- Te faci din zi in zi mai frumoasa.
Ea:
- Mananc numai paine neagra si beau numai apa ca sa-mi mentin tenul.
Bula:
- Si cat ai sa poti tine regimul asta?
Ea:
- A, tot timpul.
Bula:
- Atunci, hai sa ne casatorim

"- Taticule, ce este o ciocanitoare?
- O privighetoare dupa un an de la casatorie.

| MeGhosta a răspuns:

De la ce vine acronimul LOTUS? let only the users suffer.

abia s`a deschis barul si apare un om beat turta care se adreseaza barmanului: -spune`mi, te rog, m`ai vazut azi noapte aici? -bineinteles. -si am consumat de vreun milion asa? -cam da. -aa gata, m-am linistit, credeam ca i-am pierdut.

iepurele si ursul prind la pescuit pestisorul de aur care le-a cerut cate 3 dorinte de fiecare in loc sa-l manance.

ursul:vreau ca toate ursoaicele din padure sa ma iubeasca!

zis si facut.

Iepurele: vreau o motocicleta!

zis si facut.

ursul: vreau ca tate ursoaicele de pe continent sa moara dupa mine!

zis si facut.

iepurele: vreau o casca pentru motocicleta!

zis si facut.

ursul: vreau sa nu mai existe ursi in afara de mine

zis si facut.

iepurele: vreau ca ursul sa fie gay!

sper sa-ti placa:*vreau fundita[-o

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Un român la Chisinau se apropie de un localnic

- Nu va suparati, caut magazinul "Lumea copiilor"!

Moldovanul:

- Nu ma supar, cautati-l.

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Ion si Culai erau in vorbe cu doua bune prietene, Maria si Tanta.

- Tanto, fa, ce blugi frumosi ai?!

- Imi place sa umblu in blugi, ma, Culai!

- Daa! Atunci umbla si in ai mei, te rog frumos!

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

-Bunico, bunico! ce ma bucur ca ai venit!

-De ce, mamaie?

-Mama a zis ca numai tu ne mai lipseai!

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

La farmacie vine o batrana de 80 de ani cu o reteta. Farmacistul o intreaba:

- Reteta este pentru dvs?

- Da.

-Stiti ca este o reteta de anticonceptionale? Acestea nu va fac nimic.

-Ba da, ma fac sa dorm linistita.

-Cum asa?

-Iau cate o pastila in fiecare dimineata, o pisez si o dizolv in paharul cu suc al nepoatei mele de 16 ani. Asa dorm eu linistita!

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Un ungur la magazin:

-Biscuiti este?

-Nu,, este',,, sunt'.

-Da rahat sunt?
-Da esti

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Scufita Rosie si Scufita Roz se plimbau prin padure. La un moment dat se intalnesc cu Lupu.
Scufita Rosie, care stia povestea a luat-o-ntr-o parte.
Scufita Roz, care nu o stia, a luat-o-n toate partile.

| ℬaby a răspuns:

Eu stiu un banc mai vechibig grin. :

UN BANC PENTRU BAIETI DESTEPTI SI FETE… FRUMOASE Dracu isi cauta o sotie cuminte, frumoasa, desteapta, devreme acasa, etc etc, femeia perfecta, si o cauta, si o cauta… si nimic. Se gandeste sa apeleze la Dumnezeu: Doamne ajuta-ma si pe mine s-o gasesc ca de ani de zile o caut. Dumnezeu: "du-te si pune in cea mai populata zona de pe pamant o oglinda, cea care nu se va uita in ea pe aia sa o iei de nevasta" zis si facut. Pune dracu oglinda si in sfarsit se insoara. 1. MORALA: baieti, nu mai cautati femei perfecte ca una a fost si a luat-o dracu. 2. MORALA: fetelor nu va mai dati perfecte, ca va ia dracu!laughing

| royeti a răspuns:

Vaca la pascut, boul sta si o priveste de la spate si gandeste "mama ce i-as face, mama ce as calari-o, ce m-as mai urca pe ea".
A doua zi la fel, vaca paste, boul o priveste si gandeste "doamne ce m-as mai urca pe ea, doamne ce…."
A treia zi boul se pune iar la privit si iar isi imagineaza diverse. Intre timp apare un magar, se urca pe vaca, i-o trage si pleaca.
Morala: Mai bine magar decat bou.
Sursa: http://www.yeti.ro/bancuri/animale/vaca-la-pascut/

| lovenotsex a răspuns:

Bancul lui» »TrEnDy GiRl « « mi se pare cel mai tare...

Bursa este un mod de a lua banii oamenilor care se cred destepti.
Pentru prosti se foloseste Loto.

Ce gandesc un optimist si un pesimist despre criza economica mondiala.
Optimistul: Vai, vom ajunge cu totii sa cersim...
Pesimistul: De la cine?

- Draga mea, acum ca ai implinit 14 ani, cred ca a venit timpul sa discutam despre dragoste, despre baieti.
- Bine mama, ce vrei sa stii?

-Care e asemanarea dintre un panda si o virgina:ambele specii pe cale de disparitie.

Cearta intre un betiv si o doamna:
- Urato!
- Betivule!
- Da, dar mie imi trece pana maine dimineata.

Suna blonda la CFR:
-Imi spuneti va rog cat face trenul din Tg.Mures pana in Bucuresti?
-O secunda...
-Multumesc!

I: - CE O IMPIEDICA PE O BLONDA SA FACA O FACULTATE?
RsickLICEUL!

La un santier vine un politist sa ancheteze o crima! Il interogheaza pe bula despre modul in care a murit un muncitor!-ce s a intamplat bula? De ce a murit colegul tau? -pai domn politist sa vedeti, el a cazut de pe schela pentru ca l-a injurat pe dumnezeu! -hai ma bula tu glumesti, cum adica? -pai zicea :bula in du... ii m. ii nu mai scutura schela!

Intr-o zi Bula mergea cu masina si de odata controlul de rutina al politiei. Politaiul cand ii vede zambeste si ii spune :
-Ati castigat premiul cel mare sunteti primul sofer care are pusa centura de siguranta. Baietii de la ProTV pe faza il intreaba pe Bula ce are de gand sa faca cu banii.
-Cred ca o sa-mi iau carnetul de sofer.
Politaiul mirat:
-Nu aveti permis?
Nevasta lui Bula sare si spune :
-Nu-l luati in serios, asa face tot timpul cand e beat.
Politaiul din ce in ce mai mirat:
-Mergem la post.
Tatal lui Bula sare si el:
-Bai boule, ti-am spus de atatea ori sa nu mai iesi cu masini furate la drum.
Politaiul socat cheama ajutoare.
Din portbagaj iese fratele lui Bula si intreaba speriat:
-Am trecut granita ca este al dracu de cald in spate?!

Un om intra într-o banca si spune: "As vrea sa încep o mica afacere. Cum procedez?".
"Simplu", spune directorul bancii. "Cumperi una mare si astepti".

| Denisa_9583 a răspuns:

Intr-o seara 2 vampiri ies la vanatoare in oras, mergand ei prin oras primul il intreaba pe al doilea:
-Auzi, dar de ce cari piatra aia funerar dupa tine?
-Nu imi place sa ies fara buletin in oras!

| Denisa_9583 a răspuns:

Bula in armata.
- Bula, ce este patria?
- Nu stiu.
- Esti prost. Vasile ce este patria?
- Patria este mama mea.
- Corect. Bula ce este patria?
- Patria este m-am lui Vasile.
- Idiotule, patria este si mama ta, ai inteles?
- Inteles.
- Ce ai inteles?
- Ca sunt frate cu Vasile

| Denisa_9583 a răspuns:

Bula se intalneste pe strada cu un prieten care il intreaba:
- Bula, am auzit ca ti-a murit soacra. Ce-a avut?
- Ceva bijuterii, un televizor si putine economii...
- Nu asta te-am intrebat. Ce i-a lipsit?
- Pai, masina, o casa sau un apartament proprietate personala...
- Bula, de ce a murit?
- A fost la noi in vizita, eu i-am spus sa mearga in pivnita sa duca niste cartofi, sa facem pireu. A cazut pe scari si si-a rupt gatul.
- Ce ghinion! Si ce-ati facut?
- Macaroane cu branza.