| melissa_3397 a întrebat:

Fac un studiu :-d... ajutati-ma va rog :X scrie ce zodie esti si descrie`te in cateva randuri ( ca om ) :-d...

14 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Capricorn: "Ideograma semnului zodiacal sugereaza capul si coarnele unei capre, indicand linia intelectului care se ridica pana la cel mai inalt nivel, formand cercul spiritului". Deci sunt un Capricorn serios, perseverent si tenace, practic, ambitios, uneori pesimist, dar foarte responsabil, putin incapatanat si uneori rigid.

| Reew a răspuns:

Pai...Sunt zodia fecioara, sunt o persoana sociabila, atunci cand explic ceva gesticulez.Am foarte multa imaginatie de asta o sa-mi scot si o carte big grin. Sunt o fire prietenoasa si...cam atat big grin.

| Alice_2134 a răspuns:

Sunt scorpion, creativa, amuzanta si FOARTE modesta

| Andutsaa a răspuns:

Buna! Pai sunt rac, sunt amuzanta, incapatanata, orgolioasa, multi spun ca nu se plictisesc cand sunt cu mine! Sunt o fire iubitoare, ma atasez repede de cineva si uit greu."Cand iubesc pe cineva sa nu indraznesti sa te legi de persoana respectiva" Cam asta spune tothee hee... te-am pupat, pa-pa:*!

| Bubiko a răspuns:

Sunt leu. SI vreau sa ma descoperiti voi. big grin

| cerculetezburatoare a răspuns:

Sunt scorpion si am o imaginatie foarte bogata, ma supar destul de repede, ador marea (ironic, caci scorpionul sta mai mult prin nisip), sunt o fire romantica, cateodata imi place sa ma laud, amuzanta, prietenoasa, timida, in unele situatii

| Seвi a răspuns:

Sunt scorpion, prietenos, ma supar repede in unele cazuri tongue, convingator, dar ma plictisesc asa ca nu mai scriu

| LittleandLiars a răspuns:

Gemeni

Rebela, fitoasa, vorbareata, zambareata, plina de viata. Sper ca te-am putut ajuta cu ceva big grin.

| emima a răspuns:

Sagetator sunt foarte sensibila si emotiva prietenoasa sunt foarte darnica in schib daca ma supara cineva nu ma razbun ci nu mai vb cu el

| ionik_1763 a răspuns:

Sunt taur...sunt nerabdatoare, imi place sa vorbesc mult si sunt groaznic de imprevizibila (adica daca fac o alegere si sunt nevoita din nou sa fac aceeasi alegere fac alta)nu stiu daca ai intelesbig grin

| tania77 a răspuns:

Buna.Sunt in zodia balanta, sunt o fire sensibila, nu sunt foarte sociabila in schimb pentru familie si prietenii care merita fac orice imi sta in putere ptr.ai ajuta, iau foarte greu o decizie, cantaresc bine avantajele si dezavantajele, sunt o buna sfatuitoare.

| Kitteny a răspuns:

Sunt fecioara...:XSunt destul de prietenoasa uneori timida sunt destul de fericita si persoanele din jurul meu spun ca am un ras 'colorat'... Fundtza?

| Elial a răspuns:

Sunt balanta, nerabdatoare, am imaginatie bogata, amuzanta, timida, dureaza mult pana ma adaptez intr-un loc cu mai multi oameni, sunt mai mult pesimista...

| ketty a răspuns:

Leu-sunt o fire creativa, ma enervez repede, sunt ironica, f orgolioasa, imi place sa fiu independenta, dar cuvantul cel mai potrivit pentru a ma descrie este incapatanarea. bafta cu studiul, sa ne spui si noua c tia iestit