| anonim_4396 a întrebat:

Faceti o mica descriere a fiecarui user de la T/A.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Deci...ஜ

☆ Blytz - nu ma laud singur smug

☆ Mieez - mi s-a parut un pic ciudat la inceput dar este foarte amuzant si de treaba cateodata

☆ GreyN - foarte inteligent si de treaba cu cei care nu isi bat joc evident

☆ Conquete - amuzanta si inteligenta *m-a ajutat la chimie mai demult happy *

☆ Fabulosul -fabulos
☆ Suck - numa corp, restul...
☆ Killy - muzica faina, stil fain
☆ Mad - inteligent si de treaba. Imi
raspunde la oracole smug
☆ Croampa - prietenos cu cei care nu isi bat joc. Foarte amuzant, anime-uri super faine.

☆ Dante- ma cunoaste foarte bine. Foarte atent la detalii + foarte talentat.

☆ Kama- foarte intelegatoare si de treaba. Nu am vazut-o sa se certe cu cineva.

☆ Freaak - una dintre putinele persoane care mai vor sa tina in viata aceasta categorie.

☆ Confederate - cel mai pregatit dintre noi in caz de apocalipsa zombie

☆ Zombalau -una dintre cele mai cool persoane de pe aici ^W^

☆ Karima - are povesti faine + o tona de talent

☆ Ramles - baiatul e genial. Rad sa mor la intrebarile lui cat si la raspunsuri. laughing

☆ Geanin - citeste mult chiar daca nu pare. Este inteligent si ii plac multe carti faine.

☆ Daisy - cele mai bune recomandari de anime-uri, intelegatoare... nu am regretat ca am vazut nici macar 1 dintre anime-urile pe care mi le-a recomandat. + Pisica aia din poza e prea "kawaii" smug

☆ Life- singura persoana de aici care i-a dat lui Blytz un rol important in povestea lui.

☆ Psycho - una dintre cele mai cool persoane de pe aici. happy Ea m-a invatat sa fac semne de genul ☠

☆ Anonima + Vibe+Dydy - fete. Sorry, nu stiu mai mult. rolling on the floor

☆ Igor - este amuzant si inteligent. Mi-a dat si fundite :3

☆ Andreea - e amuzanta cu toate ca a aparut pe aici de putin timp

☆ LenTao/Alan Tiger - Gandeste asa ca mine. E de treaba.

☆ Jwoww - una dintre putinele persoane care atunci cand imi raspunde la un oracol nu sare intrebarile.

☆ Alessa- Ii plac nightcore-urile care imi plac si mie smug

☆ Minion - de treaba. M-a facut sa fiu mult mai multumit de programul meu.

☆ Doub- cateodata serioasa, cateodata funny, in functie de situatie

☆ Endo -baiat realist, pare de treaba

☆ Sleep -inteligent. Chiar daca nu raspunde serios acele raspunsuri pe care le da sunt clar gandite, se vede ca nu este o persoana vai de ea asa cum sunt unii de pe aici.

☆ Miner- funny si atat, nu il prea cunosc + imi place poza cu pisica aia happy

☆ Turbox - Pare un pic rece fata de cei din jur insa este foarte inteligent.

☆ Copacel - nu il stiu dar atunci cand intra la o intrebare acolo apare o multime de chat amuzant happy

*Sopteste-mi si mie...am uitat vreun user?* O sa dau edit daca am uitat smug

Gata.✌

| Geanin a răspuns (pentru RainmakerX):

Aduceam carti, aveam!

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru RainmakerX):

De ce mai pus cu Vibe si Dydy de ce?straight face
Mereu spui ca nu ma cunosti. Pune.mi intrebari si iti voi raspunde.kiss*

| RainmakerX a răspuns (pentru Anonima0000000000):

N-am ce sa intreb...nu pun liste de intrebari, ori aflu ori nu, nu fac mare caz din asta. happy

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Cateodata, de retinut asta.
As vrea sa stiu si eu cand am fost. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru Mieeez666):

Nu imi vine in cap vreun exemplu dar sunt sigur ca ai fost laughing

68 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Well...
Daisuki- iubitoarea de pisici si perosnaje din anime
Blitzy- un baiat incredibil surprise
Mad- inteligent si timid
Freaak- sincera si sensibila
Suck- pervers si dur
Fabulosu- ''fabulos'' si putin, dar extrem de putin amuzant
Mieez- scarbos si sadic
Crompulet- copilaros si amuzant
Dante- sensibil si schimbator
Geanin- emotiv si nehotarat
Doub- amuzanta si ciocolata laughing
Depress- serioasa si uraste gaura neagrasad
Karima- a little kitty love struck
Jwoww- are raspunsuri prea tari
Sleep- ciudat
Waffen- ho-o-o-paa= perveeeeers
Killy- i can't understand her sad
Nu-mi mai aduc aminte useri...

| Geanin a răspuns (pentru KamaSutra):

Deci sa inteleg ca toata lumea are numai plusuri si eu sunt doar emotiv si nehotarat?
Cum nehotarat?
Poate aveai dreptate cu emotiv...

| KamaSutra a răspuns (pentru Geanin):

Nu toata lumea are plusuri, dar nu voiam sa ma apuc sa critic
Nehotarat-adica, azi esti happy si maine esti sad

Ti-am spus ca nu prea te cunosc, singura data cand am vorbit mai mult a fost cand m-ai cerut in casatorie laughing))

| anonim_4396 explică (pentru Geanin):

Nu toata lumea are plusuri. Pe mine m-a facut sincera si sensibila. :\

| Geanin a răspuns (pentru KamaSutra):

Acum iar plang!

| Geanin a răspuns (pentru KamaSutra):

A si!
Nici eu nu pot sa o ineleg pe Killy!
Vrea tot tipul sa para ca nu-i pasa de nimic si ca e indiferenta.
Si e asa schimbatoare!

| KamaSutra a răspuns (pentru Geanin):

Aici sunt de acord cu tine
Cateodata ma sperie, e mult prea depresiva sad saracuta de ea sad

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Wait? Eu prin ''sincera si sensibila'' vad niste calitati sad

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

ce vă mai place bârfa, copii...
rolling on the floor

| LePotato a răspuns (pentru KamaSutra):

"depresiva" - Cand ai terminat facultatea de Psihologie?

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Foarte mult laughing)

| KamaSutra a răspuns (pentru LePotato):

Ai venit sa-i iei apararea?

| LePotato a răspuns (pentru KamaSutra):

:]]

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

te cred. că doar ce-are kămiţica de făcut...
sau ce ştie kămiţica să facă =]]

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Pai aici nu-i nimic mai bun de facut big grin

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

cam nasol de tine, kămiţica... sincer îţi zic.
da' partea bună-i că mă faci să râd, bravoo, fetiţaa, bravo. laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Macar razi la ceva...

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Fabulosul e extrem de amuzant, iar tu te incurci numai cu dubiosi ca pianistul si nebunul de dinaintea lui laughing) Mai lipseste sa te imprietenesti cu RAY25TM si ai terminat lista de nebuni laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Si extrem de modest laughing

Ce-ai cu RAY?

| RainmakerX a răspuns (pentru KamaSutra):

Merci! smug

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Ti-a dat Ray ignore, mai mult ca sigur laughing.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Si pe mine m'a bagat in haremul lui laughing
Dar m'a scos dupa o saptamana crying...

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Tu citesti ce scrie? Bine,si daca intentionezi sa citesti nu cred ca poti descifra scrierile lui ebraice laughing El e pe principiul comunist,daca ai un argument solid,pe care nu poate sa il contrazica,te blocheaza.Din cauza ca e pitic si urat, si nici o femeie nu il place, prefera sa le numeasca pe toate cu#ve. laughing Zicea odata ca toate femeile sunt cu#ve, chiar si masa, dobitocul laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ohoo de mult laughing De luni intregi cand incerca sa imi demonstreze cum toate femeile sunt niste cu#ve interesate de bani si el nu are o iubita, de aia face labuta labuta laughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Am citit si raspunsul pentru Kama.
Ce sa zic... Fabulos smug.
laughing)) Sa mor de ras.
Nu stiu de ce am impresia ca uneori te exprimi ca Endo.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca narcisismul se aseamana, si endo e mai narcisist ca mine laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu m-am obosit sa citesc ce scrie.
Am observat parerile lui despre femei straight face

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Plus de asta, si suck, sleep si endo au un simt fin al ironiei, sau auto ironiei in functie de caz.Pot face linistit o gluma pe seama propriei persoane si sa nu ma jignesc singur.Asta inseamna sa fii mafiot laughing

| LePotato a răspuns (pentru KamaSutra):

Deci, nu esti psiholoaga?

| KamaSutra a răspuns (pentru LePotato):

Nu,dar mi-ar placea

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Multumesc...straight face

| SergiuBoss11 a răspuns:

B.gii,s-au vorbit sa nu ma treaca si pe minewinking

| syd2 a răspuns:

Kama blytz dante freak croampa mad depres jwoww sweetminion
zombalaul

| Croampa a răspuns:

Io- criminal
Daisuki- pisici
Dante - muzica clasica
Blitz - anime faine
Mad - rock de calitate
Freaak - Imperatrix
Mineru - FNAF
Jwoww - Avicii
Turbox - David Guetta
Miniona - perfecta! love struck love struck
Depress - sor'mea
Doub - cioco
Sleep - sarmale
Suck - suck
Karima - creepypasta love struck
Alessa - creepypasta #2 love struck
Kama - fabuloasa

Ar mai fi da' mi lene la restul'... -.*

| Geanin a răspuns:

Eu-Un adolescent cu imaginatie de copil
Tu-O tipa de treaba, dar tot nu pot sa-mi dau seama de ce are cont de baiat si de ce nu a ramas pe contul vechi
Depress-De treaba, primul user caruia i-am dat ignore
Killy-Ciudata
Miniona-Misto, de treaba, prima fata care o plac, desi ii plac animele si chestile asiatice
Suck-pervers si amuznat
Sleep-pervers si amuzant
Daisuki-iubitoare de copii si pisici, prima data am crezut ca e o tipa emo care isi va schimba sexul, sorry
Kama-cel mai realist user T/A,
Airan/Vapor-stiu ca inca ma mai placi
Dante-un Chopin malefic
Life-KURVA!
Croampa-sensibil sad
Anonima- o fetita
Vibe- o fetita mai matura care e oarecum amuzanta
Mineru-alt sensibil
Jwoww- de treaba, nu prea am vorbit cu ea, desi vad ca ma place
Zombalau-perversa
Mad-mad
Fabulosu-amuzant si pervers
Turbox- de treaba cu ceilalti dar pe mine ma uraste

| KamaSutra a răspuns (pentru Geanin):

De ce i-ai dai ignor lui Depress, e de treaba sad
Cu Life ce mai ai?

Cel putin eu ma simt bine cu ce-ai scris despre mine happy

| Geanin a răspuns (pentru KamaSutra):

Lui Depress i-am dat odata pentru ca mi-a zis ca sunt o persoana careia ii place sa fie in centru atentie si ca sunt nu stiu cum, bla. bla bla. Oricum a glumit...
Pe Life nu-l sufar ca ma injura non-stop si etc. etc.

| KamaSutra a răspuns (pentru Geanin):

Aha sad
pacat ca sunt atatea certuri si neintelegeri

| Geanin a răspuns (pentru KamaSutra):

Stiu! Nici mie nu-mi place!

| anonim_4396 explică (pentru Geanin):

Scuze sad...

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru Geanin):

O fetitastraight faceMersi apreciez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Turbox : Gusturi bune la muzica si de treaba love struck
raMLess : Pervers, dragut si amuzant laughing
Andreea : amuzanta, draguta si dulce love struck
Anonima : sukara de sukara, draguta, amuzanta
Blytzlike : inteligent
Geanin : Trist, depresiv, pervers, amuzant, ciudat...I don't want to see.
Conquete : o fata de treaba, nu stiu prea multe big grin
Daisuki : Amuzanta, V.I.P pe T&A, draguta
Dante : de treaba, sunt invidioasa pe el ca stie sa cante la pian X__X
Croampa : amuzant, infricosator
Copacel : nu stiu decat ca este amuzant big grin
DyDyAle : Este draguta, amuzanta big grin
Fabulosul : Nu mi-a acceptat cererea de prietenie crying crying crying
Freeak : amuzanta, cool big grin
Kama : Nu stiu prea multe dar este de treaba si amuzanta big grin
Killy : La fel not to much big grin dar este de treaba big grin
LoveSleep : Ciudat dar cred ca este fain big grin
MadPotato : Mi'ar trebui ani sa scriu despre el big grin
ALenTao : Fratele meu de suferinta sad de treaba big grin
Zombalaul : rolling on the floor, amuzanta laughing
Airan Maiden : Idem, nu cunosc dar este de treaba big grin
Suck : Arata bine rolling on the floor ...nu stiu nimic despre el big grin decat ca a fost un om bun...cel putin asa mi s-a spus cand am intrebat big grin
SweetMinion : Habar nu am laughing
Vibetrix : Imi place de ea big grin de treaba, draguta si amuzata big grin
NuStiu : Amuzant rolling on the floor de treaba
IgorNebunul : la fel rolling on the floor
Jwoww : Eu m'as descrie ca fiind : intelegatoare, de incredere si X__X
Restul nu ii stiu : Miner, Kharima, Hannibal...

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi man! Apreciez! big grin

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

La Fabulosul, crede-ma, nici nu vrei s-o faca laughing)

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

''Jwoww- are raspunsuri prea tari'' (I don't want to see) Daca tu zici...

Mi'a spulberat visele, sa vad ''ne pare rau dar Fabulosul6000 a respins cererea ta de prietenie '' crying
rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

''Daca tu zici...''- Whaat?! Asa e angry

Nu l-ai intrebat de ce?

| Geanin a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu?

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Ok big grin

Nu, nu l'am intrebat. big grin

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Intreaba-l
Sau stai, il intreb eu, e mai sigur ca asa spune *ii e frica de minelaughing)*

| Geanin a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt 1000 intr-unu?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai accept ca ma terminati, toti copii de 12 ani, nu ii cunosc sau ceva dar imi dau cerere de prietenie straight face Eu imi cunosc o parte din lista cu prieteni, fie pe fb sau in realitate, adica ii stiu intr-o oarecare proportie pe cativa dintre ei.Trebuie sa mai fac curat pe acolo ca nu are sens sa am oameni la,, prieteni,, care imi sunt chiar pe langa.La inceput faceam simplu, mai intai cunostinta, cine vroia, cine nu il stergeam.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Ok, te inteleg happy

| AvalohAlyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti singura care ma baga in seamasad (ma mentioneaza)
Mercilaughing
Ai un ecler cu ciocolata.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nici nu ma mir, esti foarte absent, nu tocmai comic si ai un nume ff lung.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

winking

| AvalohAlyn a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu ma astept sa fiu considerat comic, trebuie sa stii cand sa glumesti si cand sa fii serios.Un om care este numai comic, amuzant, face glume non-stop e un clovn, un ''papitoi.Gluma isi are rostul ei,rasul e foarte benefic, daca stii cand sa razi, cand sa taci, cu cine sa razi, de ce sa razi..Sunt absent fiindca consider ca, aici, la Trivia si Amuzante e multa copilarie, glume de copii care unii(nu toti) cersesc atentie fara motiv..crezand ca daca zice vreo prostie care cica ii amuzanta gata sunt ''populari'' si cool.Nu ma identific cu aceasta masa.happy Numai bine.Astept injuraturile talelaughing

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iooi,ce dragu Sukara meakiss*

| L1feDRAIN a răspuns:

T/A

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Jwoww=freak
freak=freak
KillMePlease=freak
.......ETC