| eatpraylove a întrebat:

Cei care se uita la " Jane by design ", puteti sa-mi faceti o mica descriere? Funda pentru cea mai buna descriere

Răspuns Câştigător
| Percy a răspuns:

Eu urmaresc serialul si chiar imi place foarte muult. Jane este o fata obisnuita in liceu cu vise ca si toti.Intr-o zi da un interviu pentru o firma de modeling si fashion(chestii) si fiind incurcata cu o anume Jane Quimby ajunge sa fie asistenta lui Gray o mare creatoare de moda. Jane ajunge sa traiasca 2 lumi:cea de la scoala si acasa si cea de asistenta a lui Gray, dar este ajutata de cel mai bun prieten al ei Billy(un hottie).Are si rivale atat la scoala cat si la firma respectiva.merita urmarit. sper sa-ti fie de folos descrierea.

| eatpraylove explică (pentru Percy):

Mersi mult, am sa mă uit

1 răspuns: