| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Fara intentia de a parea "indiscreta", si pentru curiozitatea mea, as dori sa va intreb cum de reuseste Alllinna mereu sa fie prima care raspunde unei postarii? thinking Zau ca nu inteleg thinking Nici bine nu am postat "intrebarea" si hop Allinna cu raspunsul big grin. Oare este "clarvazatoare"? thinkinghee hee

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Iti dai seama ce fel e in pat?

| adriana_sw33ty_angy explică:

@flav nici tu nu te misti incet big grin... m-ai pus pe ganduri thinking
@bro si il tine apasat? sau l-a "lipit" deja big grin laughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Scrie repede la tastatura big grin
Sau mai bine o intrebi pe ea, cred ca stie mai binehee hee

| Brotacelu a răspuns:

Sa se ia de mana cu @bacemi ...ca si ala, nu mai apuci sa raspunzi de el laughing) rolling on the floor)

| FïяŠtℓovε a răspuns:

O sta pe mess mereu si a setat sa ii apara cand posteaza cineva o intrebare si ii apare l mailtongue da clik si a raspuns nu e greu tongue dar asta ins ca sta cu ochii numai in calc silly ceea ce nu prea e bine :-s ciudatthinking

| Rizer a răspuns:

Pentru ca ea sta toata ziua pe calculator si nu mai face altceva nimca decat sta cu ochii en el de asta!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai butonasul raspunde primul, il vezi in dreapta sus scris cu portocaliu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adriana, cred ca tine butonasu' la ea. Si ca sa nu-l fure nimeni cred ca face cum faceti voi femeile cu comorile voastre cele mai de pret, adicatelea le tineti intre... devil Da va garantez ca eu va fur comoara si de acolo rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are net d-ăla... repede.