| david1234567890 a întrebat:

Felicitări lui Zurick căci a câștigat tricoul de campion!

intrebare: Când voi câștiga și eu tricoul de campion? crying

32 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nevăr.

| Musique a răspuns (pentru david1234567890):

Nu plânge dulceață.

| david1234567890 explică (pentru Musique):

Dar vreau acel tricou

| Musique a răspuns (pentru david1234567890):

Degeaba dai 300 de răspunsuri într-o zi dacă toate sunt idioate.
La sfârșitul zilei, roboțelul verifică și validează răspunsurile.
Deci, nu te chinui că n-are rost.

| MâţulMov a răspuns:

Daaa, vreau si eu tricoul ala.
Vreau si cana, dar deja am 10 ceani acasa.

| zurick a răspuns:

Cat de curand happy

| david1234567890 explică (pentru zurick):

Ieri pe locul 2 în clasament era enimox... sau cum o fi... care era membru junior și logat pe 11 august. Deci crezi că o să-l mai câștig?

| zurick a răspuns (pentru david1234567890):

Da!

| david1234567890 explică (pentru zurick):

Eu nu cred.Azi doar 5 răspunsuri le-am primit care sau socotit la tricoul de campion.
PS. Ai primit tricoul?

| zurick a răspuns (pentru david1234567890):

1.reusesti tu intr-o zi am incredere
2.Inca nu.

| david1234567890 explică (pentru zurick):

Când îl primești să-mi spui cum arată puppy dog eyes

| zurick a răspuns (pentru david1234567890):

Bine.Eu tot cred ca-l vei castiga si tu vara asta!

| david1234567890 explică (pentru zurick):

Da, chiar voi reuși, azi!

| zurick a răspuns (pentru david1234567890):

Sunt sigura de asta! Succes!

| david1234567890 explică (pentru zurick):

Și, încă o întrebare : ai primit tricoul?

| zurick a răspuns (pentru david1234567890):

Am fost plecata in concediu si n-am avut timp.(n-aveam cand sa-l iau)Trebuie sa-mi pun datele la contact. Uite:Buna,

Felicitari pentru titlul de campionul zilei, castigat in data de 21 august!
Pentru a intra in posesia premiului asteptam din partea ta urmatoarele detalii:
- numele complet
- adresa
- localitatea si codul postal
- numarul de telefon
- marimea pe care o porti la tricou

Expedierea nu implica niciun fel de cost din partea ta. Iti vom scrie din nou cand coletul va pleca spre tine.

O zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro

| david1234567890 explică (pentru zurick):

Deci, o să le scrii și îl vei primi?

| zurick a răspuns (pentru david1234567890):

Exact

| david1234567890 explică (pentru zurick):

Deci, ai planuri când o să le scrii?

| zurick a răspuns (pentru david1234567890):

Azi le scriu.Nu puteam sa le scriu pana acum ca nu stiam cand ajung

| david1234567890 explică (pentru zurick):

Ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În acea zi în care vei răspunde la vreo 300-400 de întrebări fără ca măcar să-ţi dai seama ce scrie în vreuna din întrebările respective.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi presupun ca in viitor thinking Nu stiu sigur... Doar nu l-ai castigat in trecut, si nici in prezent, deci in viitor happy Sau, niciodata phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se castiga tricoul vere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când m-oi însura cu Ștefan Bănică Junior și ai lui chiuvetă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vei da raspunsuri mult mai folositoare. Eu am incercat sa-l castig de ziua mea dar n-am reusit.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Cand nu o sa mai existe prezervative. tongue

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Tricoul e ca si castigat!

| Killeramaster a răspuns:

" Nevăr ". N-ai cum. Cred că la 500 de răspunsuri nu știu (așa am auzit). Și așa, cum naiba să răspunzi 500 de întrebări pe zi, vere? Adică stai aproape toată ziua pe TPU fără să faci nimic altceva :-l. Și dacă e cred că cu câteva zile înaintea mea.