| XatomisX a întrebat:

Fi-ti atenti ce a picat asta cu bicicleta cam am putut rade =)))) lasati si un comm daca va place http://www.youtube.com/watch?v=JIVYolslpGg

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Stii.imi place ca sunteti prieteni asa de buni incat postezi un video cu tipul asta pe youtube.si mai pui si intrebare pe TPU ca sa isi bata cat mai multi joc de el
friendship win

| Ţepeşu a răspuns:

Un tip care cade ca prostu de pe bicicleta? Cat de prost trebuie sa fii sa cazi asa? Eu cad mai cu stil...

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Lol

| CastorR a răspuns:

Plictisitooor.

| HepiBăluuns a răspuns:

Inteligenta fie de partea ta!
...si in legatura cu video`ul: Mi se rupe!

| TwixulDrept a răspuns:

straight facestraight face ce e asa amuzant?!
fi-ti?! bro un sfat...invata naiba sa scrii si dupa aia da-te mare smecherwinking

| TwixulDrept a răspuns:

Greseala e cand mai mananci o litera nu cand scrii fi-tiwinking da mrg...

| NevăstuicăxD a răspuns:

Fi-ţi...şi oricum.ce e aşa de amuzant că-l vezi pe unu că(virgulă)cade de be biclă? Offf

| XatomisX explică:

Da din greseala am scrii fi-ti ca m-am grabit si tu sari stiu ca se scrie fiti gata lol