| ArinaMK a întrebat:

Fiti atenti:)) cine descrie cel mai bine 'ce simte' fata de video are fundiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
http://www.youtube.com/watch?v=R99J45PbflI&feature=relat ed

=))

4 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Imi e frica de babele masochiste si de bacteria e.coli. straight face

| HepiBăluuns a răspuns:

Iubirelaughing
si grijja multalaughing)

| Tweetymrrr a răspuns:

Il stiu, il aorrlove struck...De asta vara.
Ce simte:nu`i e somn!laughing)
Are chef de vorba,iar saracu` om (initial erau veverite, iar video`u se chema"Noaptea al veveritse", da.neaoh go on) vreau sa doarmaa.
Faza tare: Daca te`ar trezi cineva noaptea pentru mine si ti-ar spune sa te duci undeva, te`ai duce.Cbig grina, Ea:Unde?! C:Undeva sa dormmlaughing))

| Erika120192 a răspuns:

Chiar tare rolling on the floor)
Costica, dormi? laughing