| TheExpert01 a întrebat:

Fiti atenti TPU deci cel care imi zice cea mai tare gluma ia FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| CrowUp a răspuns:

*Doi ardeleni la oras sunt cazati intr-un hotel la etajul 20. liftul nu
merge. Se apuca ei sa urce pe scari. Pe la etajul 5, Ion catre Gheorghe:
- Gheo, am sa iti zic ceva...
- Lasa-ma in amaraciunea mea, imi zici cand ajungi.
Dupa inca vreo 7 etaje, Ion:
- Gheo, trebuie sa-ti zic ceva...
- Lasa-ma Ioane, imi zici cand ajungem. acu lasa-ma in pace!
In fata usii, Gheorghe catre Ion:
- Ia zi acum ce voiai sa-mi zici.
- Am uitat cheia la receptie!
Se apuca ei sa coboare
Dupa vreo 5 etaje, Ion vrea sa zica ceva.
- Lasa-ma in pace. Imi zici jos!
Alte 7 etaje, Ion vrea sa spuna ceva, Gheorghe enervat il opreste. Ajung
sleiti la receptie, Ion:
- Mai Gheo, tu chiar nu stii de gluma

6 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Nu dau eu bancul meu pe o amarata de funda!

| CrowUp a răspuns:

Un lord, trecand pe langa un cersetor, ii arunca 5 lire si ii spune:
-Ia, omule si bea un whisky in sanatatea mea!
-Sir, dar eu nu obisnuiesc sa beau! ii raspunde cersetorul.
-In acest caz, poftim 10 lire sa-ti cumperi tigari.
-Sir, dar eu nu sunt fumator!
-In regula, am inteles! Uite 50 de lire, du-te la o casa de toleranta si alege-ti cea mai frumoasa femeie!
-Sir, nu va suparati, dar prefer sa nu am de-aface cu asemenea femei!
-Ei, omule, in cazul acesta ia 100 de lire si du-te la sotia mea, sa vada si ea in ce hal ajunge un barbat care nu bea, nu fumeaza si nu merge la femei!

| CrowUp a răspuns:

Doi ardeleni, Gheo si Toader vin la Bucuresti si se opresc in fata Operei.
- Ma Gheo, ai fost vreodata la opera?
- Neam de neamul meu n-o fost!
- Nici eu! Hai sa ne tapam inauntru!
...Cumpara bilete, intra si iau loc. La un moment dat, Toader:
- Ma Gheo, ma, da' pe mine ma taie, ma! Ma duc sa ma cac!
- Du-te mai!
Toader dispare si se intoarce exact la terminarea actului intai. Isi intreaba amicul :
- No, cum o fost pana amu?
- Apai sa vezi : S-o deschis cortina si acolo pe scena era un pom, o pajiste si o banca...Iar pe banca, o femeie, care, la un moment dat a inceput sa zbiere la noi! Da' zbiera de mama focului! Apoi a venit un barbat mandru, care urla si el cat il tinea gura. Apoi ei au plecat, ai aparut tu, te-ai **** la umbra pomului, pe urma s-o inchis cortina si-amu, iaca, asteptam sa vedem ce-o mai fi...

| Aleexaandra a răspuns:

Un tip, stand la masa intr-un restaurant vede o gagica misto. Fiind foarte timid si fara sa stie cum sa se bage in seama, ezita o perioada. La un moment dat, gagica se duce la baie. Tipul se duce dupa ea dar se opreste in fata usii...isi face planul ce si cum sa-i zica si o asteapta. In momentul in care ea iese de la baie...se blocheaza, uitandu-se la ea spune:
- Te-ai c***t, frumoaso?

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

De ce a trecut puiul strada?

| Block240 a răspuns:

Cine fmm te crezi sa iti cautam noi bancuri pe net tie? mars in mm cu funda ta