| spad3r a întrebat:

Funda care stie raspunsul la urmatoarea intrebare : Cum faci sa sari de la etajul 10 si totusi sa nu patesti nimic?

10 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Sari cu parasuta!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sari pe o perna gonflabila. Cu toate ca nici asa nu este sigur ca perna nu te arunca afara! Cel mai bine este sa nu faci asa ceva!

Răspuns utilizator avertizat
| yoo23 a răspuns:

Te arunci cu chilotii unei blonde ca sa zbori?

| yellowalien a răspuns:

Incerci pe cat posibil sa cazi in slow motion tongue

| Raluu01 a răspuns:

Uite cum facem :

Tu te arunci si noi iti facem galerie sa vedem ce patesti. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai luat singur teapa, eu am intors blocul cu curul in sus si cind m-am aruncat de la etj 10 nu am patit nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stati frumos! Sar de la etajul 10 al unul bloc de desenwinking

| spad3r explică:

Teapta tuturor, ca sa nu patesti nimic, te arunci de la etajul 10 la etajul 9 tongue laughingrolling on the floor

| catiy100 a răspuns:

Te arunci cu caul in jos si cand esti aproapte de pamant te intorci cu picioarele jos