| Andrew1998 a întrebat:

Funda celor care zice cum se zice cuvantul " radar " invers.

Răspuns Câştigător
| FantomaTurcoaz a răspuns:

Radar

9 răspunsuri:
| CastorR a răspuns:

Tu vrei asta? Poftim ɹɐpɐɹ! e invers nu?

| CriCri a răspuns:

Mai oameni buni, @AndreI98 v-a cerut sa ii scrieti cunvantul radar invers, nu v-a spus sa dai copy-paste la cuvantul luihee hee

| FantomaTurcoaz a răspuns:

Ms pentru funda!

| Andrew1998 explică:

@iustinel1999 stiu, te simti jignit pentru comentariile tale la comicurile alea de cacao...asta e dude, nu ma impac bine cu gramatica, mesajul meu s-a inteles, insa tu tot un looser esti

| Andrew1998 explică:

Mda, vroiam sa zic " funda celui "nu funda "celor ", m-am grabit

| leonardo a răspuns:

Moamaaa ce jmeker esti Andrei. happy Iti dau eu 20 de funde daca imi spui ce inseamna palindrom, fara sa dai search pe net.winking

| girl99as_7693 a răspuns:

Tot la fel

| odudăcoaptă a răspuns:

AndreI98 intreaba:
Funda celor care zice cum se zice cuvantul " radar " invers.
*deschide dictionarul*hmmm...pe aici nu vad nimic de genul asta*inchide dictionarul si deschide cartea de romana*Aaaa deci aici era...Deci funda celor care zice cum se zice cuvantul radar este repetitie! pune mana pe cartea de romana! da-o dq de gramatica

| supermanxtreme a răspuns:

Radar laughing