| MoatZa a întrebat:

Funda pentru cel\cea care spune numele REAL a lui Miley cyrus primul\a:p
pentru cei care nu stiu
MILEY CYRUS e nume de scenahappy ea are alt nume.

Răspuns Câştigător
| Mitsa a răspuns:

Destiny Hope Cyrus rolling eyes

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mda,decat sa caut pe net cum se scrie, mai bine iti zic [,] ca habar nu am
*si puteam sa copiez si alte raspunsuri oh go on *

| AudImagini a răspuns:

Justin Bieber

| EVERYBODY a răspuns:

În pana mea, un sărci la google era atât de greu?

| bombănucleară a răspuns:

Hanna Banana, ce o fi asa greu? T/A

| MiHaI a răspuns:

Curva imbecila cyrus

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Miley suck dicks

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Destiny Hope Cyrus... Apoi i s-a spus Smiley pentru ca zambea tot timpu si de la Smiley sa ajuns la Miley happy

| MoatZa explică:

@draga everybody.intrebarea a fost doar cu motivu de a da funda...credema.stiam care era numele ei adevaratwinking

| WyvernSky a răspuns:

Miely Cyrus = Destiny Hope Cyrus
prima tongue

| OreoCookie a răspuns:

Destiny Hope Cyrus apoi i sa zis Smiley pentru ca zambea mereu apoi a ajuns la Miley.