| NoName0206 a întrebat:

FUNDA! Salut, de acest craciun la mine la scoala se face un concurs numit "craciunita isi cauta mos" si eu trebuie sa fac probele.As vrea sa ma ajutati cu cateva probe amuzante legate de acest concurs. Cele mai amuzante primesc funda!

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Să fie o fată ( Crăciuniţă) care să îşi caute un moş ( băiat)batting eyelashes Şi câştigătorul concursuluiva fi moşul :
1. Să aducă cadouri la Crăciuniţă, cel mai frumos câştigă o probă
2. Caraoke
3.Cel mai frumos costum de moş
4.Să inventeze o poezie legată de Crăciun
5.Să facă concurs cu cine împodobeşte mai repede bradul