| TatSergiu a întrebat:

Giuly inca ne vede din lumea suspendatilor;)

http://i.imgur.com/GptwB.png

primul comic cat de cat fainutz >:

Răspuns Câştigător
| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

E ok, mi-a placut...
ma amuzatbig grin

8 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

@Balon,tu ai spus „primul comic cat de cat fainutz", nu ai spus ca e primul tau comic...rolling eyes

apropo de comic... pute!
si. apropo de giuly.pariez ca tu nici nu stii prea bine cine este.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Îmi place că ai 69 de răspunsuri.

| NoChanceForUs a răspuns:

Păi ee...e daa,ieee,uaaau,braavooo... EXECRABIL! E o porcărie, Dumnezeu nu există, că dacă ar exsta n-ar lăsa așa ceva să se numească comic.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Eu nu pot numi asta comic, dar na te las sa te bucuri de ''comicul tau cat de cat fainutz''

| Wilder a răspuns:

Lasă-ne, lasă-ne, că ne-ai plictsit. straight face

| TatSergiu explică:

@PeWladutzILDoareInDegetulMic care parte din e primul meu comic nu intelegi? raised eyebrows

| Wladutz a răspuns:

Iti dau un sfat util spre binele tau:

LASATE DE COMICURI!
majusculeee