| BlackVeil a întrebat:

Hai sa vad cine e destept...
Cand un mincinos spune ca a mintit, zice adevarul sau minte?

Răspuns Câştigător
| sceptic a răspuns:

Orice minciuna porneste de la un adevar.
Daca stiu ca e mincinos, nu-l cred. Deci nu mai conteaza daca e adevarat sau nu ce a zislaughing.

8 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

1.BlackVeil suck.
2.Aș zice că a spus adevărul, dar el de fapt minte.
3.T/A nu-ți poate răspunde la astfel de întrebări, pentru detalii acesați S/F.

| NoChanceForUs a răspuns:

@BackVeil: Dacă era întrebarea mea îți dădeam fundă că ai observat!
Dar...totuși:
Variabila X1: Dacă mincinosul minte în acest caz, zice adevărul.
Variabila X2: Dacă are un atac de remușcare și zice adevărul, atunci a mințit.
Matematica asta...day dreaming

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Minte in continuare!

| BlackVeil explică:

NoChanceForUs
Ce sug? Ca ai zis "BlackVeil suck"...

| camy417 a răspuns:

Face limonada

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Zice adevarul...big grin

| yuhuu a răspuns:

Spune adevarul pentru ca daca e mincinos.inseamna ca sigur a mintit (vreodata) si se exclude faptul ca poate minti in legatura cu asta pentru ca daca zice "am mintit" si minte inseamna ca nu a mintit iar luand in considerare faptul ca e mincinos, asta nu ar fi adevarat... => spune adevarul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minte