| Insomnii a întrebat:

Haideti mai sa-i gasim "jumatate" ca de acum devenim mai rau ca la matrimoniale.
http://www.tpu.ro/......u-generos/

6 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Mi se pare mie,sau TPU se transforma in site de matrimoniale?

deci:blonda, sexi, 90-60-90...vand baterii la mana a doua! rog seriozitate.id-ul meu:sexy_sexy_18.
ps:id valabil pentru cei care arata bine,inalti, bruneti, ochi caprui!

laughing laughing

| Criiiiiiiis a răspuns:

Decolteul generos la iveala, fetele!

| Șâret a răspuns:

Când am văzut întrebarea, nu știu de ce mi-a venit repede în minte @elasexygagica sau cum o mai chema și pe fufa aia.Hai să le facem lipeala!

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

TPU nu-i site de matrimoniale.

| Insomnii explică:

Ba mai bagati si cateva servetele ca sa fie decolteu mai generos si cei de la magazin sa faca vanzare

| TraficantaDePufarine a răspuns:

E singurel Bing-Bang.
Supărăţel Bing-Bang.
N-are prietenă Bing-Bang.
Şi mai face şi figuri Bing-Bang
Vrea decolteu Bing-Bang
Să nu fie babă Bing -Bang
Printre copaci Bing-Bang
Să facă săcs Bing-Bang.
Prea mofturos Bing-Bang
Eşti băieţaş Bing-Bang.
Aşa că taci Bing-Bang
Şi dă din craci Bing-Bang