| anonim_4396 a întrebat:

Haideti sa facem un joc.
Eu spun o culme, iar cel de sub va trebui sa o spuna(daca stie) sau sa inventeze. Dar aveti grija! Sa se incadreze in categoria pe care am ales-o!
Incep eu: Culmea matematicii.

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Culmea Norocului :: Sa iti placa niste dulciuri dar mama ta nu te lasa sa mananci multe... dar de la acele dulciuri faci treaba mare de aur si mama te lasa sa mananci in continuu ca sa aduci bani laughing

33 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Culmea matematicii: sa invelesti casa cu tabla inmultirii; sa te culci cu 3 necunoscute si sa nu rezolvi niciuna; sa iti iasa socoteala pe strada!
Culmea geografiei?

| anad a răspuns:

Culmea geografiei?

cami
| cami a răspuns:

Culmea nesimtirii: sa faci treaba mare la usa cuiva si apoi sa bati si sa ceri hartie igienica!
Culmea puterii de convingere:
Sa-ti convingi prietena ca de-aia o ai asa mica si moale, ca sa n-o doara pe ea!
Care-i culmea francezei?

cami
| cami a răspuns:

Culmea politetii: Sa stai in picioare intr-un autobuz gol!
Care-i culmea puterii?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Culmea optimismului:
Sa scrii pe coliva "La Multi Ani".

Culmea aglomeratiei in autobuz?

| Leea1234 a răspuns:

Culmea aglomeratiei: sa cedeze soferul locul unei femei gravide.
culmea geneticii?

| Leea1234 a răspuns:

Culmea muzicii : Sa canti la gura sobei.
Culmea puterii?

| Minty a răspuns:

Carei culmea hip-hop-ului?

| juniper a răspuns:

Culmea culmilor: Sa o sti si pe asta.

| juniper a răspuns:

Culmea femeilor?

| Silvia a răspuns:

Culmea informaticii : Sa faci sex pe internet.laughing

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Culmea scirboseniei: sa sari intr-o cada cu muci si sa-l cauti pe cel mai verde. (beah :-&)

Culmea nesimtirii?

| medex3 a răspuns:

Culmea pinguinilor: Sa faca o petrcere la polul nord fiindca se bucura de incalzirea globala.

Culmea vietii:

| medex3 a răspuns:

Culmea bancurilor : Sa te duci la om acasa si sa incepi sa razi de sotie'sa cand spune bancuri[sec. da' mergelaughing]
Culmea patului

| NoName0011 a răspuns:

Culmea ghinionului:Sa ai o soacra care se numeste Speranta. Moare ultima...

Culmea barbatilor?

| NoName0011 a răspuns:

Culmea puteri:sa lovesti o perna si sa iti rupti manalaughing

Culmea telefonului?

| Aliyaa a răspuns:

Culmea norocului :sa te calce ambulanta!laughingrolling on the floorhee hee
culmea lacomiei?

| arysa a răspuns:

Culmea culmilor:sa-i spuna mutu lu` surdu ca orbu` a vazut ceva. Sau sa aiba puricii paduchi.
Culmea fotbalului?

| PurpleLadybug a răspuns:

Culmea francezei: sa-ti otravesti profa de franceza cu verde de Paris.
Culmea culmilor: Mutul i'a spus surdului ca un orb a vazut un paralizat fugind dupa un chel sa'l traga de par.
Culmea nesimtirii?

| MadNNNeS a răspuns:

Culmea infidelitatii : Sa-ti inseli amanta cu nevasta!

| MadNNNeS a răspuns:

Culmea infidelitatii:Sa-ti inseli amanta cu sotia.
Culmea scarboseniei?

| iza5bela a răspuns:

Culmea scarboseniei:sa mananci din toaleta dupa niste laxsative!

Culmea colindelor?

| iza5bela a răspuns:

Culmea vieti:cand cineva moare si e deja in sicriu sa se trezeasca si sa zica :m-am nascut!

Culmea vecinului de sub mine?

| iza5bela a răspuns:

O zic eu!

Culmea vecinului de sub mine:sa vina de ziua mea la mine cand faceam galacie si sa spuna:nu stiti sa faceti destula galagie, am vinenit sa va spun cum se face!

Culmea bancurilor?

| Kidu a răspuns:

Culmea fotbalului:sa dai gol si sa ratezi la reluare.

Culmea zgarceniei?smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culmea geografiei: Sa deschizi Portile de Fie cu Cheile Bicazului. laughing

Culmea geometriei?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa intre varful Omu in Pestera Muierilor.
Culmea norocului?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culmea norocului: să te calce o salvare.
Culmea culmilor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lipsesc cateva ore si ce vad aici?
Culmea aglomeratiei: Sa merag soferul pe scari.
Culmea informaticii?