| alinutzagumitza a întrebat:

Hallw rolling on the floor) TPU. ma plictisesc de mor ziceti-mi si mie ce sa fac prin casa sunt singura pentru cateva ore. casa mea e bantuita si nu pot face ceva prin ea. ajutati-ma! VAD LENEA SI PLICTISEALA CUM CURGE PE MINE. urgent raspuns va rog

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Încă n-ai murit?

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

E grav.

| FadetoBlack a răspuns:

Fă curat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curge pe tine? Ia un pahar, o sticlă ceva, şi adună toată lenea şi toată plictiseala nu le lăsa să se risipească.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Pai, te plictisesti si casa ta e bantuita.

Bantuie-le si tu. in acest mod scapi si de spirite si fantome etc si te vei si distra in acelasi timp.

Bantuiala zdravana! :3 laughing))

| Yumeno a răspuns:

Bantuie si tu fantomele sa vada cum e...eu asa fac laughing

| aladeieri a răspuns:

Intrebarea ta m-a facut sa inghit in sec, cheama-ma la tinewinking

| OnStepToDie a răspuns:

Joaca-te cu o fantoma alergate`a. Sigur castiga. Oook. Nu stiu pur si simplu de ce nu incerci sa raspunzi la niste intrebari pe aici pe TPU?smug