| carmmenn a întrebat:

Hei.cine poate sa imi scrie tot ce spune cel din reclama, primeste fundita http://www.youtube.com/watch?v=4EnJnWuycJ0&feature=playe r_embedded

Răspuns Câştigător
| DuffMckagan a răspuns:

Nu ma duc nicaieri deci merg oriunde. ajung ici-colo si acolo ziua e grea foarte grea dar ma ia cineva cu masina si gasesc ceva mai mult wow. A doua zi intalnesc niste tipi care merg spre varf... ajungem in varf ce tare e! ca ea noaptea.asta e alta poveste...in fine ma trezesc fac autostopul ajung la mare mananc ceva langa apa si gasesc o bicicleta in ea sunt pe picioarele mele nu mai am bani asa ca spal vase pentru maruntisi daa sunt pierdut dar il intalnesc pe tipul asta imi zice sa mergem la un chef si trebuie sa arat altfel. frate aia a fost 100% altfel un lucru bun totusi i-am dat peruca jos.Alta zi alta noapte cativa nu nu nu nu nu si apoi multi de da da da da da apoi vine un : vrei sa ii cunosti pe ai mei? scuze aaa trebuie sa fug in bicicleta, masina, tren apoi in locul asta cu fata aia inauntru. ii zic ca o gasesc pe facebook ea zice ce carte e asta? ii las numarul dus rapid si sunt din nou pe drum o sa ajung acasa dimineata scoala in cateva ore dar cine stie poate se mai intampla ceva inainte. ba nu sigur se mai intampla ceva inainte la cat m-am chinuit la el sper sa primesc fundalaughing

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Wow QueenB happy da esti setat pe speed, nu gluma. Ce nu fac oamenii pentru fundite in ziua de azi?!

| Roby67 a răspuns:

Merge Romania de rapa, cu persoane ca tine. Si iti spun si de ce: Lasa-i pe alti sa munceasca pentru ca eu sunt mai smecher.

| Andutsaa a răspuns:

Zice exact ce a zis QueenB laughing...am verificat si eu laughing!

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Mss mss mss mss mss mss.; x
Cand am cautat reclama astaaaa!
I

| carmmenn explică:

Da QueenB, stai linistitlaughing oricum, dadeam la primul care a lasat raspunsul bun, adica, care scria corect ce spune tipul din reclama.
mercibig grin

@casmaua: e usor sa dai copy pastetongue

| casmaua a răspuns:

Nu ma duc nicaieri deci merg oriunde. ajung ici-colo si acolo ziua e grea foarte grea dar ma ia cineva cu masina si gasesc ceva mai mult wow. A doua zi intalnesc niste tipi care merg spre varf... ajungem in varf ce tare e! ca ea noaptea.asta e alta poveste...in fine ma trezesc fac autostopul ajung la mare mananc ceva langa apa si gasesc o bicicleta in ea sunt pe picioarele mele nu mai am bani asa ca spal vase pentru maruntisi daa sunt pierdut dar il intalnesc pe tipul asta imi zice sa mergem la un chef si trebuie sa arat altfel. frate aia a fost 100% altfel un lucru bun totusi i-am dat peruca jos.Alta zi alta noapte cativa nu nu nu nu nu si apoi multi de da da da da da apoi vine un : vrei sa ii cunosti pe ai mei? scuze aaa trebuie sa fug in bicicleta, masina, tren apoi in locul asta cu fata aia inauntru. ii zic ca o gasesc pe facebook ea zice ce carte e asta? ii las numarul dus rapid si sunt din nou pe drum o sa ajung acasa dimineata scoala in cateva ore dar cine stie poate se mai intampla ceva inainte.