| NUpotiSaintelegi a întrebat:

Hei gaiz rolling on the floor Stiti ca vine perioada asta cu sarbatorile si va intreb ceva...
Ce vorbe ironice/amuzante sa ii raspund cuiva care ma intreaba ce imi doresc sa primesc?
Amuzant sa fie, nu vreau sa imi bat joc de persoana aceea care ma intreaba, care se intereseaza de mine.

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Un sac de cartofi, un bax de hârtie igienica, un borcan cu muraturui
Pe Elena Udrea

| NUpotiSaintelegi explică (pentru SilentRain):

,,Un sac de cartofi''? +))))

4 răspunsuri:
| CORE55 a răspuns:

Daca are iubit/iubita- "pe iubita ta, laughing scuze dar se portrivea"
"Sa trec clasa"
"10 in teza"
"copii"laughing
Daca sunteti microbisti-"ca Dinamo sa joace in Champions League"
-"Ca Real Madrid sa retrogradeze"
"o carte de matematica"-daca urasti mate.

Daca mai imi vin idei iti spun, ideile sunt 100% ideile mele, sau cerl putin nu am copiat de altundeva.

| PierceLover a răspuns:

Nu $tiu, ceva MACar d€ forMAC. ₱oat€ un $ac d€ cartofi?
→Dacă este în mesaj←

| grasous12 a răspuns:

Un kab fdsksdkkgfkgfkks gklskd fgkskgjo sfkgj nsdg; j klsng; jnsd; gjnsd; sn; ljsg